Lapis lazuli - Zilver - Halsketting

€ 1,00
10sinds 15 mei. '25, 05:01
Deel via
of

Beschrijving



Extra kwaliteit lapislazuli collier, met sluiting en bollen van 925 sterling zilver, handgemaakt in Torre del Greco (NA) door Perna juweliersatelier.
Punzone 925/1000 niet zichtbaar op de foto maar aanwezig op de ketting.
Volledig ambachtelijke verwerking.
Geproduceerd in Italië.
lapislazuli bollen met een diameter van 4 tot 6 mm.
Peso lapislazzuli 45,00 gr extra kwaliteit circa.
Gewicht sluiting en tussenschotten in 925 zilver: circa 4,00 gram.
totaal gewicht sieraad 49,00 gr ongeveer zichtbaar op foto.
Argento getest door een professional uit de sector
Lengte ongeveer 40 cm van sluiting tot sluiting. Het is mogelijk om de lengte aan te passen op verzoek van de koper. De kosten zijn voor rekening van de koper, onder voorbehoud van voorafgaande afspraken via chat.
Voorwaarden als nieuw, nooit gebruikt.
Verzending met traceerbare internationale koerier, de kosten omvatten verzekering, cadeauverpakking met garantiecertificaat van de verkoper en sterke verpakking om schade tijdens transport te voorkomen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513881719