Beschrijving

Uit Madagaskar komt deze Cleoniceras Besairei dubbelzijdige iridescente ammoniet, 119 g en 78 × 61 × 22 mm, met opvallende kleuren en een duidelijke midden Krijt-herkomst.



Prachtige Vuurkleuren
Iriserende ammonieten uit Madagaskar
Ammoniet Cleoniceras Besairei
Krijt, Albian - (110 miljoen jaar geleden)
Madagascar, Mahajanga
78 x 61 x 22 mm ongeveer
119 gram
Onbehandeld - geen lijmen - geen reparaties


Lamplichtconditie

Ammonietfossielen worden verondersteld te helpen bij aandoeningen zoals hoge bloeddruk en degeneratieve ziekten, zoals die welke de oren en longen aantasten.


Het stuk dat te koop is, is wat je op de foto's ziet!
Wees voorzichtig met de beschrijving en afmetingen.
Standaard verzending (2-7 dagen voor Italië) (10-20 dagen voor Europa) (15-40 dagen voor de rest van de wereld)
Als u snelle verzending wilt, neem dan onmiddellijk na de veilingcontact met mij op.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    6x bekeken
    1x bewaard
    Sinds 15 nov '25
    Advertentienummer: a1520136943