Versteend hout als bijzettafel, ruim 50 miljoen jaar oud. Prachtig stuk versteend hout te gebruiken als bijzettafel voor een plant of kunstvoorwerp. Het heeft hele mooie beige en bruin tinten en weegt circa 40 kilo.
Afmetingen: 32 cm breed, 28 cm diep en 35.5 cm hoog
Nr.7260
De Antiek Compagnie
Uniek en Tijdloze objecten.
Tevens nog veel meer antieke (stijl) meubels, vintage, mid century modern, design, curiosa, landelijke en brocante artikelen bekijk daarvoor onze overige advertenties, ook bent u van harte welkom om de showroom te bezichtigen op afspraak met ongeveer 120m2 woonplezier.
7 dagen per week op afspraak bereikbaar, overdag en ’s avonds, ook in het weekend.
De Antiek Compagnie is altijd op zoek, o.a. in Frankrijk, naar het mooiste antiek, design, mid century modern, curiosa, brocante, kunst en industrieel. Er is veel ervaring binnen De Antiek Compagnie waardoor het productaanbod altijd divers en exclusief is. Hierdoor krijg je het beste van het verleden in het heden.
Zo goed als wekelijks is er een nieuwe aanvoer van antiek, vintage, design, brocante, industrieel en inboedelgoederen. Alle artikelen worden zoveel mogelijk in hun originele conditie gehouden, waardoor het voor de klanten zelf altijd mogelijk is om er hun eigen tint of creatie van te maken.
Vervolgens worden de items gefotografeerd, en zo spoedig mogelijk op website aangevuld en direct te bestellen.
Alle items op onze website zijn te bezichtigen in onze showroom in Raalte, Overijssel.
Verzenden en bezorgen over de hele wereld is geen probleem , vraag hiervoor naar de mogelijkheden.
De Antiek Compagnie
Antiek, Curiosa, Brocante, Industrieel en Inboedelgoederen.
Zompstraat 15C
8102HX, Raalte
info@deantiekcompagnie.nl
Openingstijden:
Zaterdag van 10:00 tot 15:00 en de rest van de dagen op afspraak. (bekijk voor de zekerheid onze website, want we kunnen gesloten zijn wegens inkopen)
Instagram: deantiekcompagnie
Facebook: De Antiek Compagnie