Kenmerken

Conditie
Nieuw
Onderwerp
Film en Tv

Beschrijving

David Bowie by Masayoshi Sukita – Tokyo, 1973

Fine art print | 43,5 x 30,5 cm (incl. witrand) | Analoog kleurenbeeld | Lustre papier

In deze iconische opname uit 1973 zien we David Bowie in zijn Ziggy Stardust-periode: flamboyant, futuristisch, volkomen uniek. Gekleed in een spectaculair zwart-wit kostuum van de Japanse ontwerper Kansai Yamamoto, neemt Bowie een theatrale pose aan tegen een felrode achtergrond — een moment dat inmiddels een visuele erfenis is geworden van zijn grensverleggende carrière.

📸 De foto werd gemaakt door Masayoshi Sukita, een van Bowie’s meest langdurige en creatieve samenwerkingspartners. Sukita’s lens wist als geen ander de buitenaardse energie van Bowie te vangen — stijlvol, mysterieus, en onmiskenbaar tijdloos.

Deze hoogwaardige fine art print meet 43,5 x 30,5 cm inclusief witrand, gedrukt op luxe lustre papier in rijke analoge kleuren. Een zeldzame visuele ode aan een artistiek fenomeen dat zijn tijd ver vooruit was.

Een must-have voor de liefhebber van fotografie, muziekgeschiedenis en avant-garde design
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
130x bekeken
6x bewaard
Sinds 12 dec '25
Advertentienummer: m2344390737