Wiel compleet met band - Pirelli, O.Z Formule 1 *** NO€ 300,00
2023 Vidigueira - Alentejo DOC - 5 Magnums (1.5L)
€ 1,00
00sinds 2 mei. '25, 12:54
Beschrijving
2023 VIDIGUEIRA Rood 5 x 1,5L
5 Magnumflessen
REGIO: Alentejo
BESCHRIJVING
Adega Cooperativa de Vidigueira, Cuba en Alvito is opgericht in 1960, maar de geschiedenis gaat veel verder dan zijn 60 jaar bestaan. Het werd opgericht om de wijngaard, wijn en de oude levensstijl van deze wijnregio te beschermen en nog meer bekendheid en kwaliteit aan de hier geproduceerde wijn toe te voegen.
Door de jaren heen is er een intense inspanning geleverd om druivensoorten en productietechnieken te beschermen, daarom worden in het wijnhuis erfgoed autochtone druivensoorten ontdekt, die van generatie op generatie worden verfijnd, waarbij Antão Vaca eruit springt. Deze druivensoort, erkend als de Vidigueira-variëteit en inspiratiebron voor het wijnhuis, geeft aanleiding tot een uitzonderlijke witte wijn die haar bekendheid verdient met de titel «Het Witte van Alentejo».
Met een productie van ongeveer 6 miljoen liter wijn per jaar en 8 miljoen kilo druiven per oogst, voortkomend uit het verdere onderzoek van ongeveer 1500 hectare wijngaarden door ongeveer 300 partners, is het vandaag een moderne en vooraanstaande wijnmakerij. Nooit zijn oorsprong vergetend, kijkt het vooruit met de steun van de mensen en de kwaliteit van de terroir van de wijnsubregio.
WIJNMAKER: Vasco Moura Fernandes.
PRIJZEN/AANBEVELINGEN
88 punten, Wine Enthusiast (jaargang 2022)
Gouden medaille, Mundus Vini (vintage 2022)
92 punten, Decanter World Wine Awards (jaargang 2019)
WIJNVARIËTEITEN: Trincadeira, Aragonez & Alicante Bouschet.
VINIFICATIE
Handmatige oogst, selectie van de druiven bij de ingang van de wijnmakerij en fermentatie in vaten bij gecontroleerde temperaturen.
PROEFNOTITIES
Vidigueira DOC Red is een granaatrode wijn, met een complex aroma van rode vruchten, tonen van vanille en gedroogd fruit die de aroma's, kennis en smaken van de Vidigueira-wijnregio perfect benadrukken. Het wordt gepresenteerd in een grenenhouten doos, gegraveerd met het Adega-logo en een touwhandvat voor eenvoudig transport. Een geweldige wijn, voor een geweldige ervaring!
PORTIE
Het past goed bij een barbecue, of zelfs een goede kaasplank en zwarte varkensworstjes. Bewaar op een koele, droge plek, beschermd tegen licht en temperatuurschommelingen. Serveer bij een temperatuur tussen 17ºC en 19ºC. Consumeer met mate.
LET OP: Dit is een terugkerende veiling. De zegelnummer(s) die u op de foto's ziet, kunnen afwijken van de nummers op uw fles(sen).
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513358564
Populaire zoektermen
Wijnen in Verzamelenpetrus in Wijnendom perignon in Wijnenwijn 1972 in Wijnenoude wijnen in Wijnenwijn 1971 in Wijnenwhisky in Wijnencristal champagne in Wijnendom perignon 2008 in Wijnenwijn in Wijnen1992 wijn in Wijnenwijnen 1982dummy fles in Wijnenpetrus wijn in Wijnenplaymobil rc trein in Playmobilharman kardon citation onenutramigenantieke bakfiets in Bakfietsenrogue fitness in Sport en Fitnessvoetmassage apparaat in Sport en Fitnesschelsea shirt in Sportartikelen en Voetbaltakshita eindhovenkamerplant hangplant in Kamerplantenterneuzen ansichtkaarten in Ansichten, Nederland