Klus/project boot op zonneenergie. Epropulsion poddrive 3kw

500sinds 20 aug. '25, 13:14
€ 1.500,00
Ophalen
Verzenden voor € 4,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
TypeMotor en Techniek
Geschikt voorZeilboot of Motorboot

Beschrijving


Onze elektrische zonne boot is te koop ivm emigratie. Wie heeft er zin om dit leuke project af te maken. Je kunt er heerlijk rustig en stil mee varen en doordat de accu,s gevoed worden door de zonnepanelen kun je blijven varen. Zet je er een omvormer tussen dan is de boot zelfs zelfvoorzienend want dan heb je ook 220 v aan boord en kun je hem ook aan de wal opladen. De electromotor die er onder hangt is een Epropulsion poddrive 3kw . Een accu van 48 v en 100 ah 
4 zonnepanelen van 410 wp en een Smart Solar lader van Victron 
Er zit nog wat werk aan qua binnenkant afschilderen en je zult hem een keer uit het water moeten laten hijzen en hem even schoonspuiten. Hij heeft een kiel die 1,5m diep steekt, die zou je eventueel kunnen inkorten.
Verder zijn er 4 slaapplekken te creëren. 2 in de punt en 1 op elke bank. Er zit een aanrechtblad in en een wc hokje met pottypotty .
Wij hebben er 5 jaar heerlijk mee gevaren en als we niet zouden emigreren dan was ze ook niet te koop gezet. We hopen dan ook dat er iemand is die het zelfde ziet als wij als we naar de boot kijken. Oneindige mogelijkheden en heel veel vrijheid. 
Vraagprijs 1750euro
Advertentienummer: m2301697241