Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Dit is de nieuwe en verbeterde pak uit de Expedition-serie is gemaakt van de meest duurzame en slijtvaste stof.
Het pak is versterkt met slijtvaste functies die het volume minimaliseren en de flexibiliteit en prestaties in het water verbeteren voor technisch veeleisende duiken. Dankzij materiaal bepalingen is het een van de meest robuuste en duurzame pakken op de markt, terwijl een vereenvoudigde naadconstructie de duurzaamheid en levensduur van het pak verbetert.

Inclusief Thinsulate onderpak male
Deze onderkleding maakt gebruik van gecomprimeerd Thinsulate. Dit zorgt voor minder bulk, maar biedt nog steeds zeer efficiënte isolatie tijdens de koudste duiken.
Materiaal:
Superzachte en gladde nylon buitenkant, geisoleerd met Thinsulate.
Kubi droogpakhandschoenen


Gepatenteerde mix van lichtgewicht en flexibel heavy-duty Nylon en Cordura materiaal CORDURA® RipStop materiaal voor extra bescherming op onderarmen, kruis, zitvlak en onderbenen.

YKK Aquaseal® droogpakrits aan de voorzijde met beschermrits.

Slank ‘cave cut’design (X-Mission snit) met anatomisch gevormde romp, armen en benen elimineert overtollig materiaal voor betere bewegingsvrijheid.

Telescopisch torso met elastische kruis-strap voorzien van ‘anker’ bevestiging en verstelbare QR gesp.

Geïnstalleerde bretels bevestigingen met verwisselbare 4-punts bretels.

3mm neopreen comfort-fit nek seal en 2mm nylon kraag met drain.

Instelbaar Apeks ontluchtingsventiel.

360° Apeks inlaatventiel met comfortabel afneembare soft pad.

2 tech pockets: groot hoofdvak, binnenvak, externe pocket met rits, PU grip en 4 standaard bungee koorden.

M-PADz kniestukken voor duurzame bescherming en flexibiliteit.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Aalsmeer
187x bekeken
1x bewaard
Sinds 13 nov '25
Advertentienummer: m2333528623