Zgan Inventum heteluchtoven van 2200 watt.Bieden
Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Beschrijving
Sonik SKX 3+1 Alarm + Bivvy lamp | Beetmelder set
Bij deze een hagelnieuwe beetmelderset van Sonik aangeboden.
Hieronder de specificaties van deze prachtige set.
Versturen is mogelijk en is op eigen risico van koper. Dit wordt verstuurd met een track en trace code. Geboden prijs is exclusief verzendkosten.
Dit is de SKX 3+1 Alarm + Bivvy lamp | Beetmelder set van Sonik. De SKX tilt de prestaties van beetverklikkers naar een nieuw niveau. Met dubbele heldere 5 mm meerkleurige LED's kunt u uw favoriete kleurencombinatie kiezen. Met de intelligente mute-functie kunt u snel, gemakkelijk en stil uw waker/hanger of de gevoeligheid aanpassen en wordt het alarm automatisch opnieuw ingeschakeld na 30 seconden. Het intuïtieve besturingssysteem is snel en eenvoudig te bedienen en de 3 + 1-set wordt compleet geleverd met beschermings hoes en afneembare snagears.
Volledig weerbestendig ontwerp en beschermde elektronica zorgen ervoor dat deze alarmen blijven presteren onder de zwaarste omstandigheden.Het bivvy-lampje dat wordt meegeleverd als onderdeel van de set, heeft ook een groot aantal functies met zes verschillende instellingen voor vertraging en helderheid. Het kan volledig onafhankelijk functioneren als een standaard bivvy-lampje of wanneer het wordt gesynchroniseerd met de alarmen biedt het een extra verlichting. Aan elk alarm kan ook een kleur worden toegewezen zodat u meteen kunt herkennen welke alarm afgaat en een perfecte plaatsing is eenvoudig met zowel een haak alsmede een magneet bivvy bevestiging.
ALARM SPECIFICATIE
Twin Multi-color LED's (rood, groen, blauw, geel, paars, wit)
Zes gevoeligheidsniveaus
Zeven volume- en tooninstellingen (inclusief stille modus)
Intelligente mute-functie met één druk op de knop
Stil opstarten
2,5 mm contact
Run en terug zak waarschuwing
Colour-select night glow LED functie
Waarschuwing batterij bijna leeg
Tot 150 m bereik
Werkt op 2 x AAA-batterijen
Dubbel afgedichte rubberen pakking in de beetverklikkers en rubberen strips boven op waar de hengel op komt te liggen
Geleverd met 2 snag ears en beschermhoes
ONTVANGER SPECIFICATIE
4 kanalen, rood-geel-groen-blauw
Specifieke LED voor een terug zakker
3-standen (licht + geluid) (Light + Vibro) (licht + geluid + Vibro)
Automatische koppeling van geluid
Stil opstarten
Waarschuwing batterij bijna leeg
Anti-diefstal alarm
Ingebouwde zaklantaarn
Keycord bevestigingspunt
Tot 150 m bereik
Werkt op 2 x AAA-batterijen
Geleverd met een houder
BIVVY LICHTSPECIFICATIE
Handmatige aan / uit-modus of automatische verlichtingsmodus wanneer alarm wordt geactiveerd
Zes kleurkanalen (rood, groen, blauw, geel, paars, wit)
Geleverd met magneet of haak voor bevestiging aan de bivvy
Helderheidsaanpassing (6 niveaus)
Vertraging aanpassing (6 modi)
Waarschuwing batterij bijna leeg
Werkt op 3 x AA-batterijen
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Woerden
360x bekeken
14x bewaard
Sinds 21 aug '25
Advertentienummer: m2302083645
Populaire zoektermen
Hengelsport | Karpervissenkarpervissenbart bakker hengelsporthengelsport co sielhorstwout van leeuwen hengelsportfox beetmelderspenhengel karpervissenbeetmelderspenhengel hengelsportgebruikte hengelsportstretcher karpervissenhengelsport zoetermeerhengelsport trolleyhengelsport nijmegenvito 447 in Interieur en Bekledingstacaravan zonder staplaats in Stacaravanssprinter tijhof in Bestelauto'sshamal compressor in Compressorshertjes in Beelden en Beeldjesresin mallen in Overige Hobby en Vrije tijdgiroflex 68 in Bureaustoelenschwarzwälder fuchs in Paardenbang olufsen afstandsbediening in Afstandsbedieningencollectors in Motoren | Ducati