Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Tourjacht of Cruiser
Materiaal
Polyester
Lengte
6 tot 9 meter
Brandstof
Diesel

Beschrijving

Met pijn in het hart moeten we helaas afscheid nemen van deze mooie zeilboot, omdat we niet genoeg tijd hebben om het scheepje op te knappen en te zeilen.

Het gaat om een Hurley 800 uit 1980 (8 meter). De romp is van de zomer helemaal onder handen genomen. Een aantal gaten gedicht, 3 lagen nieuwe antifouling, nieuwe verf. Hij kan dus weer te water en de foto’s zijn gemaakt vóór dat dit is gebeurd. Ook zit er een nieuwe schroef op.

Echter moet er verder nog veel gebeuren: er moet naar de motor gekeken worden, van binnen is er al heel lang niks gedaan, de zeilen zijn aan vervanging toe, er zit nog wat werk in het dek en een nieuwe buiskap is ook geen overbodige luxe. Er is geen werkende apparatuur aan boord.

We hebben er vorig jaar wel nog veel mee gezeild en het afgelopen half jaar stond hij droog op de kant. Hij staat nu op de kant in Amsterdam-Oost aan de mond van het Amsterdam-Rijnkanaal.

We hopen dat iemand zin heeft om deze mooie retro boot wat liefde te geven zodat er nog jaren mee gezeild kan worden! Bericht me vooral met al je vragen of kom langs om de Rainbow te bekijken.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
426x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 dec '25
Advertentienummer: m2345363968