Polaris Beta 735

€ 12.000,00
Ophalen
891sinds 8 mei. '25, 13:36
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
MateriaalPolyester
Lengte6 tot 9 meter
BrandstofDiesel
Type motorBinnenboordmotor
Vermogen10 tot 30 pk

Beschrijving

Onze boot is in een nette en orginele staat. (alleen de kap en de motor zijn vervangen) De verwachting is dat er jaren onbezorgd in gevaren kan worden. Helaas hebben we gemerkt dat we te oud worden om nog op een verantwoorde manier in en uit de boot te stappen en daarom is onze Polaris te koop. 

Beschrijving: Lengte 7,35 Breedte 2,85 Hoogte 2,30  Diepgang 60 cm

In 2023   is de motor vervangen door de gereviseerde Sole mini 30 pk scheepsmotor  en 2:1 keerkoppeling bij AB Marine Service. Factuur is aanwezig.

in 2023 is er door Pedro boat een nieuwe Cabrio kap geplaatst. De kap is volledig afritsbaar maar kan ook ingezet worden als buiskap. Van de kap is de factuur aanwezig.

in 2023 is nieuwe antifouling aangebracht en de boot is sinds 2024 uit het water.

Inrichting: 
In de punt van de boot is een groot vast bed  met 2 z.g.a.n matrassen van elk 90 cm breed, die op maat zijn bijgesneden.

Het zitje is om te bouwen tot exra bed en de stuurhut is voorzien van een kunstleren witte bank over de hele breedte van de boot.
De stuurhut  is  voorzien van twee losse stuurstoelen.

Raamfolie tegen inkijk en rondom witte gordijntjes
De bank van het zitje heeft nieuw blauwe  bekleding.

Vast toilet met handpomp.
Koelkast en 2 pits gasstel.

De boot is voorzien van :
2 Zonnepanelen met omvormers.
Waterpomp
Walstroom aansluiting 220 volt
Drinkwater zak
Water gekoelde schroefas.
Complete elektrische installatie
 RVS hekwerk
Zwemtrap 
Advertentienummer: m2265958529