Ten Broeke 900 OM/AK motorjacht

63124sinds 10 jul. '25, 22:16
€ 7.995,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
MateriaalStaal
Lengte6 tot 9 meter
BrandstofDiesel
Type motorBinnenboordmotor
Vermogen30 tot 50 pk

Beschrijving

Ten Broeke 900 OM/AK motorjacht. Bouwjaar 1978. 8,75 m lang en 2,85 m breed en 0,80 m diepgang. Stalen romp en Mercedes 636 dieselmotor. Extra uitgerust met boegschroef en zonnepanelen. Motor draait goed en ook de boegschroef werkt prima. Zeer complete boot. oa zwemtrap, navigatieverlichting, geluidsinstallatie, acculader, marifoon. Boot is van binnen kurkdroog. Het dek (blauwe verf) verdient een nieuwe verflaag. de cremekleurige verflaag is op enkele plekken na in orde.
Kombuis is compleet ingericht. oa koelkast, oven, kooktoestel, verwarming, brandblusser. Alles zit erin tot en met de potten en de pannen. In 2023 op de kant geweest en voorzien van een nieuwe antifoulinglaag. Ook de kiel koelhuis van motorkoeling is toen vervangen.
4 slaapplaatsen. dubbelbed onder achterdek Inclusief matras dekbedden en beddengoed.en 2 extra slaapplaatsen door inklapbare tafel.In  het vooronder is extra kastruimte gemaakt.
Boot ligt in Cofortparc te Wessem (Limburg)
Inclusief ligplaats tot 1 april 2026
Advertentienummer: m2287745939