Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Materiaal
Polyester
Lengte
6 tot 9 meter
Brandstof
Diesel
Type motor
Binnenboordmotor
Vermogen
30 tot 50 pk

Beschrijving

Hierbij bied ik deze aparte polyester kajuitboot aan, deze boot heeft 6 slaap plaatsen. 4 in de voor kajuit (2 slaap plaatsen zijn te maken door tafel te laten zakken) en 2 in een aparte ruimte achterin de boot. De lengte van de boot is 8,25 meter, de breedte is 2,85 meter, de sta hoogte binnen is ongeveer 1,70 meter hoog. De diepgang voor is 0,45 meter en achter 0,75 meter. Er ligt een krachtige vetus 4 cilinder diesel motor in met 32 pk, er is recent een nieuwe accu in geplaatst. Deze boot heeft een buiten besturing hiervoor heb ik een zwarte mini top aangeschaft in 2025 ( zit ook gemonteerd op de boot)
Zoals er in de titel staat een boot met werk.
-Het schilder werk zowel boven en onderschip hebben aandacht nodig.
-
- Het elektra is niet goed aangesloten op de binnenverlichting
- Sommige raampjes moeten nagekeken worden.
Er zit ook nog een en map bij met dingen die in het verleden aan de boot zijn gebeurd, en informatie over de motor.
Deze boot is ooit een oude reddings sloep geweest en is door de vorige eigenaar helemaal omgebouwd tot de staat zoals hij nu is.
Na 2 jaar veel vaarplezier te hebben gehad zet ik hem te koop, omdat ik zelf te weinig tijd heb om hem helemaal netjes te maken.
Alleen bij serieuze interesse reageren.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Harskamp
91x bekeken
5x bewaard
Sinds 10 nov '25
Advertentienummer: m2332567163