Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Brandstof
Eigenschappen
Boegschroef
Type boot

Beschrijving

Te koop, Bruijsvlet 1970 - vraagprijs E 25.000 kosten koper

Afmetingen:


Lengte: 9.70 meter
Breedte: 3.45 meter
Diepgang: 1.10 meter
Max. doorvaarthoogte (met mast en antenne): 3.50 meter
Min. doorvaarthoogte (met mast en antenne neer): 2.50 meter
Gewicht ongeveer 9000 kg

Gantel is een Bruijsvlet uit 1970. Het scheepje heeft in 2011, 2017 en 2021 significante refits ondergaan. Onder andere zijn de volgende onderdelen aangepast dan wel geheel vervangen:


Motor: Drinkwaard gereviseerde en gemariniseerde Mercedes OM617, 5 cilinder diesel - 80 pk - in 2011 geinstalleerd, sindsdien ongeveer 1650 uur gedraaid;
Keerkoppeling: ZF Hurth 25 - hydraulisch - in 2011 gereviseerd;
Boegschroef: Vetus elektrisch - in 2017 geinstalleerd;
Acculader - omvormer: Victron 1600 watt - in 2017 geinstalleerd;
Boiler: Isotherm - in 2017 geinstalleerd;
Elektrisch toilet: in 2017 geinstalleerd;
Hekdouche: in 2017 geinstalleerd;
Cabriokap: in 2017 geinstalleerd;
Hellingbeurt: 2021 onderwaterschip en romp (tweecomponenten) opnieuw geschilderd en nieuwe anodes;
Nieuwe licht- en start accu’s: 2021

Gantel is een mooi gelijnde Bruijsvlet uit 1970 met een karakteristieke betimmering en zeer goede vaareigenschappen. Het scheepje heeft een ruime open kuip, achterkajuit met twee vaste bedden en open keukentje en salon in het voorschip waar een ruim tweepersoonsbed gemaakt kan worden. Er is een elektrisch toilet ingebouwd met vuilwatertank.

Gantel staat te koop vanwege te weinig gebruik van het scheepje daar de eigenaren nog een tweede schip hebben waar de meeste tochten mee gemaakt worden. Gantel ligt op een privé ligplaats en ligt dus niet in de weg, maar de eigenaren hebben het besluit genomen om Gantel weg te doen zodat nieuwe eigenaren weer lekker regelmatig gebruik kunnen maken van de boot. Stilliggen is ook niet goed voor een boot.

De vraagprijs voor Gantel is E27,500. Gantel is geregistreerd in het schepenregister en is dus een registergoed. Dit maakt het mogelijk om een lening en zelfs een hypotheek op het schip af te sluiten en geeft ook onomstotelijk eigendom aan. Het betekent wel dat het schip op naam van de nieuwe eigenaar in het kadaster / schepenregister overgeschreven moet worden via Notaris en/of scheepsmakelaar, die kosten bedragen ongeveer E650,— en zijn voor de koper, lees meer hier: (https:www.kadaster.nl/situaties/boten/registreren).

Gantel wordt aangedreven door een Mercedes OM617, gemariniseerde vijfcilinder dieselmotor (in 2011 ingebouwd door Drinkwaard) met ongeveer 80 pk. Deze is gekoppeld aan een hydraulische keerkoppeling om tussen voor- en achteruit te schakelen. Tevens beschikt Gantel over een 12 volt elektrische boegschroef die voorin ingebouwd is, om te assisteren bij het aanmeren en wegvaren.

Gantel heeft twee kunststof watertanks met in totaal ongeveer 200 liter watercapaciteit. Via een 12 volt waterpomp wordt druk op het drinkwatersysteem gezet. Er is tevens een warmwaterboiler geinstalleerd, die verwarmd wordt gedurende het varen of via 220 volt. In de spiegel van het scheepje zijn een doucheslang en kraan ingebouwd waarmee het mogelijk is om lekker warm te douchen op het zwemplateau.

Het toilet van Gantel is een elektrisch toilet waar met een knopje aan de wand, schoon water (let op, dit komt uit de watertanks) in het toilet gepompt kan worden en vervolgens naar buiten of in de vuilwatertank gepompt.

Gantel heeft de beschikking over twee 170 Ah lichtaccu’s (2021) en een 125 Ah startaccu (2021). Deze accu’s opereren gescheiden van elkaar, zodat de lichtaccu’s nooit de startaccu leeg kunnen trekken. De verlichting, waterpomp, instrumenten etc. in de Gantel zijn alle 12 volt. Daarnaast wordt er via de Victron ‘Multiplus’ omvormer/acculader 220 volt geleverd, tot maximaal 1600 watt. Dus ruim voldoende om telefoons op te laden, een laptop van stroom te voorzien, waterkoker etcetera. De 220 volt stekkerdozen zijn op diverse plaatsen te vinden en als zodanig aangegeven. Aan de stroomkast in de open kuip is het bedieningspaneel van de Victron en een batterijmonitor bevestigd. De walstroom aansluiting bevindt zich aan de stuurboordzijde van de opbouw.

Gantel heeft twee stalen dieselolietanks die zich in de motorruimte bevinden, met een totaalinhoud van ongeveer 350 liter. De tanks zijn van buiten te vullen, via de aangegeven vuldoppen. De tanks lopen in elkaar over, en de tank aan bakboordzijde heeft een peilglas.

Gantel heeft een gasinstallatie voor het kooktoestel met gasflessen in een stalen bankje aan de stuurboordzijde van de kuip en een gasfornuis met noodafsluiting. Het gasfornuis is het enige apparaat wat op gas werkt. De koelkast is elektrisch.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Waspik
5.963x bekeken
56x bewaard
Sinds 12 apr '26
Advertentienummer: m2387870316