Van Vossen 700

68020sinds 30 jun. '25, 13:18
€ 29.900,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Vermogen30 tot 50 pk
Lengte6 meter of meer
Type motorBuitenboordmotor
BrandstofBenzine
MateriaalAluminium

Beschrijving

Schitterende custom made Van Vossen 700 te koop!

Wegens aanschaf van een camper staat onze schitterende boot te koop. De boot wordt helemaal compleet verkocht (dus je krijgt er echt alles bij: zwemvesten, lijnen, anker, fishfinder, parasol, slot etc etc). Het is dus opstappen en zo wegvaren :).

Van deze boot zijn er slechts twee gemaakt. Deze en eentje voor fam Van Vossen zelf. Altijd goed onderhouden en onlangs in mei 2025 laatste grote onderhoudsbeurt gehad. Door het zwemplatform aan de achterkant en 12v en usb aansluiting, is dit de perfecte boot voor een dagje op het water. Lekker cruisen op de grachten of zwemmen op een meer. En met 7,20 meter lengte is er plek voor veel personen!

Wij hebben gekozen voor een aluminium boot, omdat aluminium onderhoudsarm is en je er dus eigenlijk geen omkijken naar hebt. De boot is ook nog zelflozend en kan dus het hele jaar door in het water blijven liggen. Perfect als je dus wél een boot wilt hebben, meer géén zin hebt in schuren, verven, poetsen, antifouling aanbrengen etc.

De motor is een 40pk Selva motor uit 2016 met circa 330 vaaruren (begrensd, dus geen vaarbewijs nodig, tenzij je de begrenzer laat verwijderen). En met de 2x 23L tank heb je alles in huis om lange tochten maken.

De boot heeft geweldige vaareigenschappen en is geschikt voor binnenlandse vaarwateren en zelfs kustwateren (categorie c/d). Wij zijn zelf van het rustig cruisen, maar de boot zou zelfs tot max 200pk aan kunnen.

Waarom custom?

- duwsteven voorop de boot voor een stoere en klassieke uitstraling;
- een rubberen stootrand rondom de hele boot (Van Vossen heeft standaard aan de voorkant geen stootrand, deze boot wel);
- grotere opbergruimtes, zodat de kussenset volledig in het voorruim past en alle overige spullen in de luiken aan de zijkant. Hierdoor ligt de boot altijd klaar om te gaan varen. Enige dat je hoeft mee te nemen naar de ligplaats is de sleutel :).

Accesoires:
- Garmin fishfinder en dieptemeter
- anker
- lijnen
- fenders
- zwemvesten
- parasol
- consolehoes
- zonnedek panelen en extra kussens voor zonnedek
- vignet om te varen in Amsterdam in de uitstootvrije zones geldig tot 31 december 2027

Ligplaats voor dit seizoen is al betaald.

Vragen? Ik hoor het graag! Op YouTube staat ook een filmpje van de boot op de Van Vossen pagina. Mocht je deze niet kunnen vinden, dan hoor ik het graag.
Advertentienummer: m2284246700