Unieke sloep te koop! Ligt midden in Amsterdam!

3783sinds 30 jul. '25, 15:51
Bieden
Ophalen
Verzenden voor € 4,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Vermogen10 tot 30 pk
Lengte6 meter of meer
Type motorBinnenboordmotor
BrandstofDiesel
MateriaalPolyester

Beschrijving

Na een heerlijke tijd met Meneer Potvis is het tijd om hem door te geven aan de volgende liefhebber. Deze sloep is niet zomaar een boot – het is een klassiek zeiljacht uit 1962 (Randmeer), volledig met zorg en smaak omgebouwd tot een charmante, comfortabele sloep.

Ik heb er zelf de afgelopen 2 jaar zeer veel mee gevaren door de Amsterdamse grachten en het is echt een feestje op het water.

Perfect voor met z’n tweeën of met een groep vrienden/familie. Alles werkt goed, en je kunt er zo mee wegvaren. 🔧 Specificaties: Lengte: 6,5 meter Breedte: 2,1 meter Motor: Volvo Penta 2002 (18 PK diesel – loopt als een zonnetje) Bouwjaar casco: 1962 Doorvaarthoogte: 90 cm (past onder de bruggen van Amsterdam) Nieuwe acculader + jumpstarter inbegrepen Nieuwe kabelaring, lak en verf (2023) Teak-look vloer + dikke, comfortabele zitkussens Stuurconsole met meters, claxon, verlichting, etc. Veel opbergruimte en 2 handige tafelbladen Sfeervolle houten afwerking
Een deel van het hout aan de binnenkant van de kajuit begint wel wat oud te worden. Dit is belangrijk om mee te nemen en wellicht van de winter eens te vernieuwen. Verder een heerlijke boot! De vorige eigenaar heeft veel liefde en werk in de ombouw gestopt, en ik heb er technisch ook het nodige aan gedaan: Accu’s getest en laadprobleem opgelost (nieuwe dynamo-aansluiting) Alles netjes doorgemeten en werkend Kussens in topconditie, motor start betrouwbaar Originele bouwfoto’s aanwezig (worden meegeleverd) Veel losse onderdelen & onderhoudsinformatie krijg je erbij

Waarom ik hem verkoop:
Ik heb er met veel plezier mee gevaren, maar ik heb nu plannen voor iets anders. Hij is te mooi om stil te laten liggen. Het is een boot met karakter, en dat merk je als je erop stapt, met een beetje liefde maak je hem zo weer spik en span.
Vraagprijs: €8.5K
Een eerlijke prijs voor een unieke boot in deze staat.
Advertentienummer: m2294325452