Kenmerken

ConditieGebruikt
Vermogen30 tot 50 pk
Lengte6 meter of meer
Type motorBinnenboordmotor
BrandstofDiesel
MateriaalStaal

Beschrijving

Hierbij biedt ik mijn stalen Tjalk / Sloep aan.
Een tank van een schip, gedubbeld en we hebben er weleens met 32 man opgestaan.

Het schip vaart op dit moment niet. Het probleem begon vorig seizoen met een kapotte startmotor voor de oersterke SAMOFA 52 PK diesel uit 74.

Niet te vinden, oude niet te reviseren en dus lag het schip een heel seizoen stil. Toen ik uiteindelijk een nieuwe in Duitsland vond startte hij niet meer.

Alles geprobeerd: nieuwe dieseltank, leidingen schoonmaken, nieuwe accus's, nieuwe, gloeipennen, nieuwe verstuivers en nog steeds niet starten. Waarschijnlijk moet de injectiepomp gereviseerd worden maar ik kan op dit moment niemand vinden om die eraf te halen.

Vorige jaar is er ook nog een nieuw roer opgekomen.

Ik sta nu voor de keuze of deze winter eruit en helemaal opnieuw aanpakken want het schip heeft aandacht nodig. Of verkopen. Beide opties zijn mogelijk maar als iemand dit als een mooi project ziet dan werk ik daar graag aan mee door haar te verkopen.

Zit een zomer en winterkamp bij.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m230649016320313sinds 2 sep. '25, 10:30