Larson speedboot

6835sinds 16 jun. '25, 10:32
€ 7.999,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Lengte6 meter of meer
BrandstofBenzine
Vermogen120 tot 200 pk
MateriaalPolyester
Type motorBinnenboordmotor

Beschrijving

Na enkele heerlijke vaarseizoenen verkopen we onze speedboot. De boot is in een goede staat. Hij leent zicht goed voor sportieve dagen, maar ook voor gezellige uitjes. De boot wordt compleet met trailer en alle benodigde/ verplichte toebehoren aan boord aangeboden.

Motorisch helemaal in orde en goed onderhouden. Ook de eerste tocht na de winterstalling is het starten en lopen. Twee jaar geleden heeft de boot groot onderhoud gehad door Cees Bakker Boat services. Ook afgelopen jaar heeft hij daar weer een beurt gehad. Nieuwe v snaar enz enz. Boot zou nieuwe antifouling kunnen gebruiken maar word erbij geleverd! Maar is voor dit seizoen vaarklaar. Heb zelf afgelopen weekend gevaren alles getest enz. Ook is de boot afgetankt.

De trailer is een marlin 1500 trailer. Dit is een trailer met eigen kenteken banden alles in goede staat boot kan eventueel zonder trailer verkocht worden.

Algemeen:
- Bouwjaar 2000
- 3.0 mercruiser moter - 135pk.
+-60kmph.
- Romp: Polyester
- Tot 6 personen

Inclusief:
- Trailer
- Touwen
- Anker
- Fenders
- Zwemvesten
- Brandblusser
- (nood) paddels
- Biminitop
- Winterzeil
-zomerzeil
- biminitop
- band voor achter de boot

Overige opties:
- Elektrische bilgepomp
- Zwemtrap
- Navigatieverlichting
- Ski oog
- Digitale dieptemeter
- Power trim
- Geluidsinstallatie met bluetooth
- versterker installatie

Proefvaren is mogelijk bij serieuze interesse ook zijn er filmpjes van afgelopen weekend hoe de boot loopt en vaart
Advertentienummer: m2279758944
Overige advertenties van fietsen fabriek
Meer van fietsen fabriek