Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Lengte
3 tot 6 meter
Brandstof
Benzine
Vermogen
Minder dan 70 pk
Materiaal
Polyester
Type motor
Buitenboordmotor

Beschrijving


Lengte: 5.10 meter
Breedte: 2.10 meter
Diepte : 0.35 cm
Bouwjaar : 2015

• 80 pk Mercury 4 tact met 96 draai uren
• Start onderbreker
• Motor slot
• Elektrische trim
• Diepte meter
• Nieuwe kussens
• Opberg ruimte
• Zwemtrap & Zwemplateau
• Ingebouwde benzine tank 50 liter
• 12 volt aansluitingen

Bekijk de virtuele rondleiding via YouTube @geldersespitsgatters

Deze Scandinavische topper is gemaakt voor de echte waterliefhebbers die geen concessies willen doen aan kwaliteit en design. Hier is waarom de T51 zo speciaal is:
• Premium Scandinavisch vakmanschap: De Uttern T51 is gebouwd met hoogwaardige materialen en een strak design, ideaal voor de ruige wateren én voor rustige tochten.
• Ruime indeling: Met comfortabele zitplaatsen en veel opbergruimte is deze boot perfect voor dagtochten met familie en vrienden.
• Zeer stabiel en veilig: Dankzij het slimme ontwerp ligt de T51 altijd stabiel op het water, zelfs bij hogere golven.
• Makkelijk te besturen: Deze boot is zowel voor beginnende als ervaren kapiteins ideaal door de intuïtieve besturing en uitstekende vaareigenschappen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Terborg
1.101x bekeken
19x bewaard
Sinds 19 aug '25
Advertentienummer: m2301309729