Paragon 25 Cabin

2855sinds 21 jul. '25, 01:31
€ 97.500,00
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Vermogen70 pk of meer
Lengte6 meter of meer
BrandstofDiesel
Type motorBinnenboordmotor
MateriaalPolyester

Beschrijving

Te koop: Paragon 25 Cabin (2010) – Robuuste luxe in topconditie

Ben je op zoek naar een hoogwaardige, betrouwbare motorboot die tegen een stootje kan in een perfecte staat? Dan is deze Paragon 25 Cabin uit 2010 precies wat je zoekt. Een zeldzaam goed onderhouden all-weather boot van Scandinavische topkwaliteit – perfect voor liefhebbers van comfort, veiligheid en prestaties.

Deze Paragon is uitgerust met een krachtige Volvo Penta D4-300 motor, goed voor een topsnelheid van 37 knopen. Dankzij de diepe V-romp vaar je moeiteloos door golven, en met voorzieningen zoals boegschroef, anker en trimtabs is manoeuvreren kinderspel.

Binnen is het net zo indrukwekkend: het interieurhout is volledig opnieuw gelakt, en de boot beschikt over een Webasto heteluchtkachel, warm water, koelkast, kooktoestel en toilet met septic. Dankzij de hoogwaardige Raymarine navigatieapparatuur met recente radar, heb je altijd goed zicht en controle – ook in slechte weersomstandigheden.

Bovendien is deze boot:
• Volledig gepolijst en glanzend als nieuw
• Elke winter binnen opgeslagen geweest
• Geleverd met alle originele onderhoudspapieren en facturen



Belangrijkste specificaties:
• Lengte: 8,52 m | Breedte: 3,00 m | Diepgang: 1,15 m
• Motor: Volvo Penta D4-300
• Brandstoftank: 320 liter | Watertank: 42 liter | Septictank: 40 liter
• CE-categorie B – geschikt voor open water en tot 6 personen
• Volledige uitrusting incl. boegschroef, anker, teak dek
• Webasto verwarming | Raymarine navigatie + recente radar
• Interieur opnieuw gelakt | Exterieur gepolijst
• Altijd binnen overwinterd
• Alle onderhoudsdocumentatie aanwezig



Vraagprijs: €97.500

Ligplaats: Krimpen aan den IJssel, binnen dus bezichtigen is op afspraak, proefvaren bij serieuze interesse.

Advertentienummer: m2291095656