Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Lengte plank
Minder dan 250 cm
Oppervlakte zeil
7 m² of meer
Eigenschappen
Met vin(nen), Met draagtas

Beschrijving

Volledige set voor lichte wind zware surfers altijd stabiliteit, snelheid, zeil optrekken indien nodig en planeren. Het bijzondere van dit board is dat het is afgeleid van de JP racers en daarom bij hardere wind ook nog steeds top. 

Alles is perfect op elkaar afgestemd waardoor alles klopt en dat merk je bij optuigen en varen. De balans van alle kombinaties board, finnen, zeilen, masten en gieken is echt helemaal in orde.

De gehele set is minder dan 2 jaar oud, slechts één seizoen een paar keer mee gevaren. Alles top konditie, geen gaten deuken niks.
Geschikt om met heel weinig wind te planeren (de grote carbon fin), met hardere wind mee te blazen (de kleinere fin) en ook om mee te foilen (de F4 850 top foil freerace set). Je kunt met dit board even snel planeren op de fin als vliegen op de foil.

In principe alles voor 50% nieuwprijs

JP Superlightwind 166L 9.4 kg. Nieuw 2599. Mag weg voor 1295 incl finnen, voetbanden en boardbag.

F4 freerace carbon top foil. Compleet zgan. Nieuw 2500. Nu 1250.

Severne freerace foilglide zeilen 8-7-6-5m - 350 per stuk.

Severne giek large race en small carbon light - 250 per stuk.

2 Carbon masten voor Severne freerace zeilen - 250 per stuk

2 mastverlengers - 75 per stuk
2 mastvoeten - 50 per stuk

Hele set in één keer 4500. Dan ben je in één keer klaar met super gebalanceerde samengestelde set. Ik kan je helpen met alle trim, zeilen, finnen etc

Ik heb ook nog een tas vol met accessoires, schroefjes, trim vlakjes enz

Ik doe deze hele mooie set weg omdat ik stop met windsurfen en foilen. Ik heb jarenlang lekker gewindsurft en gefoilt, altijd iedere 2 jaar nieuwe spullen aangeschaft maar het is te veel met mijn andere sporten en ik heb een keuze gemaakt en de knoop doorgehakt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
's-Gravenhage
344x bekeken
7x bewaard
Sinds 16 sep '25
Advertentienummer: m2312033545