Hurom slowjuicer (HH2) werkt nu niet, wel gloednieuw mes

Zie omschrijving
Ophalen
160sinds 21 mei. '25, 13:10
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNiet werkend
SoortElektrisch

Beschrijving

Deze Hurom slowjuicer was jarenlang mijn trouwe sapmaatje. Tot hij op een dag – tijdens een selderijstengel-crisis – besloot: bekijk het maar. Nu reageert de ON/REV-knop niet meer. En ik lust eigenlijk helemaal geen selderijsap. Dus ik heb er niet naar laten kijken. 


Maar… vlak voor dat moment had ik nog wél een nieuw mes gekocht voor €58,50 (ja, echt).
Omdat ik op een slechte dag per ongeluk het oude mes had weggegooid. Humor he, met die Hurom, achteraf.

💡 Dus: hij doet het nu niet, maar hij is wél compleet en voorzien van een fonkelnieuw persmes. Wie handig is of ‘m wil (laten) fixen, heeft hier echt een topapparaat aan.

Model: Hurom HH Series (2nd gen / Elite)
Status: momenteel niet werkend (ON/REV-knop reageert niet) Inclusief onderdelen (schroef, filters, opvangdelen etc.) Nieuw mes: onlangs gekocht voor €58,50 Vraagprijs: €25

Op te halen in Amsterdam (Plantagebuurt, bij Artis)
Berichtje bij interesse — en wie weet perst hij binnenkort bij jou weer moeiteloos wortel met gember
✨ Geen garantie, wel een goed verhaal ✨
Advertentienummer: m2270481048
Overige advertenties van Astrid
Meer van Astrid