Miele vaatwasser onderdelen (o.a. G1830)

Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 3,99 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
1603sinds 18 mar. '24, 19:55
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

Miele vaatwasser onderdelen:

-- Verkocht:

Miele 9632790 - Miele filter
Miele 6002930 (06002930) - Miele relais
Miele 6996821 - pressostat/pressostaat/drukmeter/drukschakelaar
Miele 5919488

-- Nog te koop (onder andere):

Miele 5963001 (prijs 10,- excl. verzenden op eigen risico, oudere 5963002, 5963003)
Miele 5932251
Miele 5932312
Miele 2154391
Miele 2154400
Miele 7649011
Miele 6024110 + accessories
Miele 5963003
Miele 6025570
Miele 11587230
Miele 6033022
Miele 6034780
Miele 11025001
Miele 6188992
Miele 5797282
Sensor van Miele 11807590 (Miele 06065321)
Miele 5797290 + Miele 4912125 + Miele 6044160
Miele 5943340
Miele 5874741 + Miele 5874741
Miele 6730910 + Miele 6120042
Miele 6770613 (Lekt een heel klein beetje, snelheidssensor PCB is gecorodeerd)
Miele 5943073 (lekkende rubber met rubber kit gefixt, maar met het demonteren zit de kit uit elkaar).
Miele 5943082
Miele 6189171
Miele 10233170
Miele 9332410 + Miele 7082940
Miele 7017321 + Miele 5859171
Miele 10094921
Miele 7213602
Miele 6676062 + Miele 6444240 (hele touchscreen unit)
Miele 6449912 (verwarmingselement)
Miele 5544031 + Miele 5849260

Alles komt van een goedwerkende G1830 (bj. 2007), nu helaas met kapotte motorsnelheidsensor PCBtje (foutcode F68).

Stuur maar een bericht als je wat nodig hebt.

Ophalen, verzenden, met de auto langsbrengen in omg. Leiden-Den Haag eventueel, allemaal geen probleem. Verzending: kosten+risico voor de koper.
Advertentienummer: m2094231143