Kenmerken

Conditie
Nieuw
Handelsnaam fabrikant
Gamko / Bertuzz
Postadres fabrikant
x
E-mailadres fabrikant
info@bertuzzbarshop.nl

Beschrijving

David tap barretje gemaakt van nieuwe materialen.
Nieuw steigerhout en vloerdelen (zelf nog aflakken/beitsen naar wens)
Nieuw RVS lekblad met spoelbak (50 x 100 cm.)
Alleen de koeler is korte tijd gebruikt, Gamko FKG20/2 uit 2022.
Afmetingen 69 x 138 x 103 cm. hoog.

Dit David tapsysteem heeft als grote voordeel dat hij niet meer hoeft te worden schoongemaakt. Het systeem is uniek voor Heineken, Amstelbier, Brand , Brand-UP en Seizoensbieren.
Dus geen slangen spoelen of eerst een emmer met water/bier aftappen voordat u gaat tappen en nadat u de tap gaat sluiten.

De werking van dit tapsysteem is als volgt: Op de fusten (Brand, Heineken en Amstel) zit een slang vastgemonteerd dat door de koeling en de bierkraan wordt geduwd. De slang klikt vast op de kraanmond en hierdoor kan je meteen tappen. De druk binnen de tap wordt door een afzonderlijke koolzuurfles opgewekt. Deze koolzuurfles staat naast de koeling. De 20 literfusten en koolzuur zijn bij verschillende geselecteerde slijters te verkrijgen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nieuwerkerk aan den IJssel
432x bekeken
6x bewaard
Sinds 5 aug '25
Advertentienummer: m2296424394