Wok & Poke ter overname toplocatie Osdorp

Zie omschrijving
74820sinds 18 apr. '25, 12:31
Deel via
of

Beschrijving

Wok & Poké zaak toplocatie Osdorp

Kant en klare wok & poke zaak per direct ter overname aangeboden. De zaak zit aan de Pietercalandlaan/Meervaart. Dit is het meest drukke plek waar al het verkeer van en naar Osdorp dagelijks langs rijdt.

Het pand heeft meerdere zijdes en zit gelegen aan beide kanten van de twee drukste wegen van nieuw-west. Zichtbaarheid is zeer goed te noemen ,waardoor bekendheid en marketing erg makkelijk gaat. Parkeer voor de deur en rondom het pand.

De zaak wordt verkocht met alle inboedel en is startklaar .
Inboedel bestaat uit woktafel(duurste model),werkbank,Saladiere met koelwerkbank,2 vriezers , 2 koelingen,Afzuigkap,bakplaat,Airco,frisdrank koeling,2-tv schermen ,beveiliging alarm,complete kassa systeem met bezorgfuncties. Al het apparatuur is in goede staat.
Je kan de zaak anders inrichten waardoor je meer zitplaatsen creëert.Terras is mogelijk

De locatie wordt gebruikt voor binnen eten met 2 tafels ,afhaal,Thuisbezorgd, Uber Eats en een eigen website.

De omzetcijfers zijn goed te noemen en zijn aantoonbaar bij interesse.Openingstijden zijn nu 17.00uur t/m 23.45uur ,je bent verder vrij om andere tijden te hanteren wat ook meer omzet genereert.

Huur bedraagt €1030 incl,
Overname €57500,-

Door andere ondernemingen is er weinig tijd om deze verder te exploiteren.Personeel kan in overleg meeverhuizen.

Langs komen of naar de zaak bellen wordt zeer afgeraden !!!!!!!!!!

Alleen serieuze reacties a.u.b. !

Eigen concept uiteraard ook mogelijk.
Advertentienummer: m2258682381