Vergader- Kantinestoel - IOKO - Groen
Kenmerken
Beschrijving
Tijdloos Ontwerp:
Deze stoel wordt gekenmerkt door zijn tijdloze ontwerp, waardoor het een veelzijdige keuze is voor elke ruimte. Het eenvoudige, doch elegante frame voegt een vleugje verfijning toe aan uw omgeving.
Comfortabel en Functioneel:
Ondanks zijn eenvoudige ontwerp biedt de OIKO kantinestoel nog steeds comfortabele zitplaatsen voor uw gasten of medewerkers. Ideaal voor korte vergaderingen, lunches of informele bijeenkomsten.
Stapelbare Efficiëntie:
Deze stoel is niet alleen stijlvol en comfortabel, maar ook praktisch stapelbaar. Hierdoor bespaart u kostbare ruimte wanneer deze niet in gebruik is, waardoor het een ideale keuze is voor kantoor- of kantineomgevingen met beperkte ruimte.
Upgrade uw kantoor- of kantineomgeving met de tijdloze eenvoud van de OIKO kantinestoel. Het is een betaalbare en stijlvolle keuze voor diegenen die zowel comfort als esthetiek waarderen in hun inrichting.
Extra informatie:
- Merk: IOKO
- Type: Kantine- Vergaderstoel
- Zitting: Groen
- Rugleuning: Groen
- Frame: Zilvergrijs
- Zithoogte (cm): 45
- Breedte (cm): 45
- Zitdiepte (cm): 41
Heeft u interesse in refurbished kantoormeubelen? Neem dan vooral een kijkje op onze website www.mauron.nl voor meer informatie en alles kunt u online kopen. Bel 024-7470174 of mail naar info@mauron.nl. Adres: Westkanaaldijk 445A Nijmegen, direct aan de snelweg A73 op bedrijven terrein "West Kanaaldijk".
Mauron is gespecialiseerd in de verkoop van refurbished en tweedehands Ahrend kantoormeubelen. Wij leveren direct uit onze ruime voorraad werkplekken, roldeurkasten, bureaus, bureaustoelen, vergadertafels met of zonder vergaderstoelen aan grotere en kleinere bedrijven en particulieren in heel Nederland.
Naast de verkoop van 2ehands kantoormeubilair hebben wij een aparte afdeling voor het herstofferen van bureaustoelen en kantoorstoelen. Dat kan al vanaf 85,= per stoel. We hebben 3 eigen vrachtwagens/teams van medewerkers die de kantoormeubels bij u bezorgen en optioneel ook kunnen monteren en plaatsen. Full service voor een aantrekkelijke prijs.
Let op, de getoonde prijzen zijn exlusief BTW.
Refurbished & Nieuw kantoormeubilair met Garantie van onder andere de merken: Ahrend, Haworth en Herman Miller. Kwaliteit en uitstraling voor een betaalbare prijs.
Voor meer info over dit product, of eventueel direct bestellen, klik naar website: