Hay - Hee Dining chair - Zwart
Kenmerken
Beschrijving
Merk: HAY
Ontwerper: Hee Welling
Waar : Zowel geschikt voor binnen als buiten
Afmetingen:
- Breedte: 47,5 cm
- Hoogte: 79 cm
- Diepte: 50 cm
- Zithoogte: 47 cm
- Zitdiepte: 40 cm
- Staat : In zeer nette staat
Kleur: Zwart
Materiaal: Staal
Beschrijving:
Ontdek de moderne elegantie van de HAY stoel, ontworpen door de gerenommeerde Hee Welling. Deze stoel combineert strakke lijnen met een robuuste constructie, wat resulteert in een stijlvol en functioneel meubelstuk.
Met afmetingen van 47,5 cm breed, 79 cm hoog, en 50 cm diep, biedt deze stoel een comfortabele zitervaring zonder veel ruimte in beslag te nemen. De zithoogte van 47 cm en zitdiepte van 40 cm zorgen voor een ergonomische zitpositie, ideaal voor lange zitperiodes.
De stoel is uitgevoerd in een klassieke zwarte kleur, die een verfijnde en tijdloze uitstraling toevoegt aan elk interieur. Het stalen frame garandeert duurzaamheid en stabiliteit, waardoor deze stoel perfect is voor zowel thuisgebruik als in commerciële omgevingen zoals kantoren en wachtruimtes.
Heeft u interesse in refurbished kantoormeubelen? Neem dan vooral een kijkje op onze website www.mauron.nl voor meer informatie en alles kunt u online kopen. Bel 024-7470174 of mail naar info@mauron.nl. Adres: Westkanaaldijk 445A Nijmegen, direct aan de snelweg A73 op bedrijven terrein "West Kanaaldijk".
Mauron is gespecialiseerd in de verkoop van refurbished en tweedehands Ahrend kantoormeubelen. Wij leveren direct uit onze ruime voorraad werkplekken, roldeurkasten, bureaus, bureaustoelen, vergadertafels met of zonder vergaderstoelen aan grotere en kleinere bedrijven en particulieren in heel Nederland.
Naast de verkoop van 2ehands kantoormeubilair hebben wij een aparte afdeling voor het herstofferen van bureaustoelen en kantoorstoelen. Dat kan al vanaf 85,= per stoel. We hebben 3 eigen vrachtwagens/teams van medewerkers die de kantoormeubels bij u bezorgen en optioneel ook kunnen monteren en plaatsen. Full service voor een aantrekkelijke prijs.
Let op, de getoonde prijzen zijn exlusief BTW.
Refurbished & Nieuw kantoormeubilair met Garantie van onder andere de merken: Ahrend, Haworth en Herman Miller. Kwaliteit en uitstraling voor een betaalbare prijs.
Voor meer info over dit product, of eventueel direct bestellen, klik naar website: