Poedercoat systeem,Poedercoat oven,Poedercoating oven,

Op aanvraag
Ophalen
3152sinds 13 jul. '20, 12:25
Deel via
of

Beschrijving

Het poedercoaten van velgen als professional vergt naast de juiste kennis ook een installatie van hoogwaardige kwaliteit.TH Poedercoaten kan u helpen met het juiste systeem te leveren. Onze systemen zijn helemaal ingericht voor het poedercoaten van velgen.
Van standaard Plug and Play systemen tot complexe hangbaansystemen.

Hoogwaardige elektrische oven met snelle opwarmtijd speciaal ontworpen voor het poedercoaten van velgen.
De oven is opgebouwd uit gegalvaniseerde sandwichpanelen voorzien van 150 mm isolatie. Middels een luchtcirculatie unit in het dak en de verstelbare openingen in de oven wordt de lucht gelijkmatig door de oven verdeeld. Dit zorgt voor een snelle en gelijkmatige warmteoverdracht op de producten. Overtollige lakdampen worden afgevoerd via de dampafvoer ventilator.
De oven word bediend middels een digitale klok waarbij de temperatuur en procestijden gemakkelijk kunnen worden ingesteld. Einde procestijden worden aangegeven middels een geluidsignaal.
De vloer van de oven is voorzien van wielgoten waarbij met karren de producten gemakkelijk in de oven kunnen worden gereden.

Hoogwaardige poedercabine vervaardigd uit 1,5 en 2 mm gegalvaniseerd plaat staal.
Voor een juiste verlichting is het plafond voorzien van 8 led armaturen.
Middels 2 krachtige motoren met ieder 4 patroonfilters (totaal 8 filters) word het poeder in de filters gezogen.
De poederwand is voorzien van een reinigingsfunctie waarbij de filterpatronen uitgeklopt worden middels perslucht. Dit word aangestuurd met 8 solenoid kleppen opgedeeld in groepen.
Restant poeders word opgevangen in de opvangbakken onder de filters en kunnen gemakkelijk worden schoongemaakt.

https:www.youtube.com/watch?v=vISQzjiEu2Y
Advertentienummer: m1575562384
Overige advertenties van TH Poedercoaten B.V
Meer van TH Poedercoaten B.V