Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Koffiemolen
Merk
Overige merken

Beschrijving

Te koop:

In verband met een overstap naar een Mazzer Philos verkoop ik mijn Mahlkonig X64 SD. Deze single dose koffiemolen heeft nog garantie tot mei 2028.

Met de Mahlkonig X64 SD koop je Duitse kwaliteit in een compact jasje. Het is een goede bonenmaler met 64mm burrs, waardoor je kunt experimenteren met verschillende maalschijven. Maar natuurlijk zijn de standaard (meegeleverde) Mahlkonig burrs ook zeer goed. Ze leveren een klassiek, vol en rijk smaakprofiel.

Het is een molen met weinig retentie en is zeer snel door het toerental van 1950. De gemalen koffie is lekker fluffy. Je schakelt moeiteloos tussen koffierecepten en maalgroottes — van fijn naar grof en weer terug — en zet altijd de meest verse koffie. Maal een espresso op een fijne stand, wissel vervolgens van koffiebonen en stel een middelgrove maling in voor een pour-over, slechts een seconden later.

Op de maler zit een fijnafstelling en daar heb ik door een extra sticker op geplakt, zodat je de maalinstelling op tienden nauwkeurig kunt instellen. Dat komt niet alleen het instellen ten goede, maar ook de herhaalbaarheid want je kunt altijd terug gaan naar exact dezelfde maalstand.

De maler komt met alle accessoires en is nog in zeer goede staat. Een aantal van de accessoires is niet eens gebruikt. Er zitten geen beschadigingen of krassen op de Mahlkonig. Deze is van mei 2026 en komt met de originele factuur, waardoor je nog garantie hebt tot mei 2028. De nieuwprijs is €499.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Maastricht
156x bekeken
6x bewaard
Sinds 6 nov. '26
Advertentienummer: m2462552362