Beschrijving



Woordenboek van aztequismen, oftewel de tuin van de Azteekse wortels. Woorden uit de náhuatl-taal, Azteeks of Mexicaans, geïntroduceerd in de Spaanse taal in diverse vormen (bijdrage aan het nationale woordenboek).

Woordenboek van Aztequisms, dat wil zeggen, Tuin van Azteekse Wortels. Woorden uit de Náhuatl, Azteekse of Mexicaanse taal, geïntroduceerd in de Spaanse taal in verschillende vormen (een bijdrage aan het nationale woordenboek).

3e editie - 1915 Mexico, in uitstekende staat zoals op de foto's

Alleen 700 exemplaren - Zeer beperkte oplage


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a151694198830sinds 20 aug. '25, 05:02