Beschrijving

Houten Russische doos uit Moskou, daterend uit 1930–1940, in art nouveau-stijl, groen, diepte 11,3 cm, breedte 8,5 cm, hoogte 3,9 cm, gewicht 85 g, in nieuw staat.



Miniatuur Russische doos gemaakt door meesterlijke vaklieden met ervaring uit het verleden voor het Hof der Nobili en de Tsaar, beroemde juweleieren en meer. Zeer lichtgewicht. Het onderwerp in het bijzonder is Sint-Joris die de draak doodt. Perfecte staat.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 27 mar '26
    Advertentienummer: a1524063792