Vanessa Bonino (1992) - sculptuur, Gattone - 19 cm -

€ 50,00
20sinds 7 mei. '25, 04:59
Deel via
of

Beschrijving



Keramiek
Jaar 2025
"Gattone" werd gemaakt door het boetseren van klei en de terracotta werd verkregen door bakken in een professionele oven.
Daarna werd de keramiek in de tweede brand verkregen.
De opera benadrukt een gestileerde en sympathieke stijl, typisch voor decoratieve of verzamelobjecten. Het kan worden gezien als een symbool van gezelschap of genegenheid voor dierenliefhebbers, naast het dienen als een ontwerpelement voor de inrichting.
Het kan eenvoudig op een oppervlak worden geplaatst.
Het wordt verzonden in een stevige doos, met een echtheidscertificaat.
Vanessa Bonino werd in 1992 in Turijn geboren en studeerde af aan de Academie voor Schone Kunsten in Turijn. Ze werkt in de schilderkunst en beeldhouwkunst.
Zijn werken zijn te vinden in diverse privécollecties in Europa en daarbuiten.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513484215