Beschrijving

Het betreft 40 jaar oude reproducties van aanzienlijk oudere litho's, waarop zowel de voorzijde als de achterzijde van de Beurs van Zocher zijn afgebeeld.
De Beurs van Zocher was gevestigd op de locatie waar tegenwoordig de Bijenkorf en de Beurs van Berlage te vinden zijn. Gedurende de tweede helft van de negentiende eeuw speelde dit gebouw een centrale rol in het stadsbeeld van Amsterdam.
Beide prints zijn professioneel ingelijst en voorzien van ontspiegelend glas, waardoor de afbeeldingen optimaal tot hun recht komen. De totale afmetingen van het lijstwerk bedragen 42 bij 32 centimeter. Het passe-partout bevat twee openingen van elk 25 bij 19 centimeter, zodat zowel de voor- als de achterzijde van de beurs fraai gepresenteerd worden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m230770840080sinds 5 sep. '25, 14:49