Beschrijving





Oud en groot kruis in 2 delen gemonteerd, meswerk genaamd "Tramp Art"

Volkskunstwerk, reliekhouder. Periode 1900

Klein verlies aan één voet, verder in goede staat.

Zie de foto's, deze maken deel uit van de beschrijving.

Hoogte: 74 cm
Breedte : 34 cm
Diepte van 14 cm

Deze voorwerpen werden niet alleen gemaakt door zwervers, maar ook door rondtrekkende drukkers, timmerlieden en sigarenmakers die van stad tot stad 'liepen' om hun vaardigheden te promoten (Lynda Hartigan, Made with Passion, 1990).

We doen ons best om zoveel mogelijk foto's te maken, zodat u het object in alle comfort kunt beoordelen.
De gepresenteerde voorwerpen dragen allemaal een geschiedenis en een verleden met zich mee en kunnen soms tekenen van slijtage en ouderdom vertonen.
Verpakt zorgvuldig en snelle verzending.
Als u vragen heeft, nodigen wij u uit om contact met ons op te nemen.
vriendelijk
Nicolas


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 1 okt '25
    Advertentienummer: a1518624966