Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

1935 | Fotografisch Zakboek Vogel, Dr. E
Een compleet naslagwerk van alle facetten van de fotografie over de ontwikkeling van de camera en alle hulpmiddelingen.
Schitterend geïllustreerd boekje met foto's van camera's en Amsterdam en Antwerpen en een paar oude reclame pagina's van bijvoorbeeld Leica, Gevaert papieren etc.
Het boekje is een waardevolle bron van informatie over oude camera's, hoe ze gebruiken voor de "leek". Een tabblad achterin met berekeningen. Zal leuk staat bij een oude camera uit die tijd ter decoratie bij wat oude foto's in een hoekje voor een fotograaf of fotografiewinkeltje met vintage camera's.
Zutphen: W.J.Thieme, 1935 Bewerkt door J.C.Mol en F.Gerhard. VIII-436 PP.
  • Zesde geheel onbewerkte druk
  • 1935

In het bezit van een paar universiteitsmuseum en het Rijksmuseum in de collectie. Is het dan niet geweldig als jij een van de weinige exemplaren in je bezit hebt?
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoogezand
67x bekeken
1x bewaard
Sinds 17 jul '25
Advertentienummer: m2289981643