Viltrox EF-M2 II Autofocus Lens Mount Adapter - Tweedehands

100sinds 31 jul. '25, 06:00
€ 66,00
Verzenden
Verzenden voor € 3,99
Deel via
of

Kenmerken

TypeOverige typen
ConditieGebruikt

Beschrijving

Met de Viltrox EF-M2 II Autofocus Lens Mount Adapter gebruik je al je Canon EF-mount objectieven op MFT systeemcamera's met behoud van autofocus. Daarnaast verhoogt de Viltrox het diafragma van je lens met 1 stop en wordt de brandpuntsafstand verkleind met een factor van 0.71. Zo maak je jouw Canon objectieven nóg sneller en lichtsterker.
Verklein je brandpuntsafstandHet optiek in de adapter beschikt over vier elementen in vier groepen en verkleint de beeldcirkel van je Canon lens met een factor 0.71x. Hierdoor komt de beeldhoek van een MFT camera uiteindelijk overeen met een crop-factor van 1.4. Viltrox verandert dus bijvoorbeeld een 50mm lens effectief in een 35mm groothoeklens.
Meer licht, meer snelheidDe Viltrox EF-M2 beïnvloedt niet alleen de brandpuntsafstand, maar verhoogt ook de de lichtinval van het objectief met 1 stop. Zo krijg je uitgebreide mogelijkheden om met betere lichtsterktes en snellere sluitertijden te fotograferen. Daarnaast pas je het diafragma eenvoudig en snel aan met een instelknop aan de bovenkant van de EF-M2.
Stabiel en betrouwbaarDe autofocus adapter is gemaakt van een sterke aluminiumlegering en is afgewerkt met een chroomlaag. Je bevestigt de Viltrox makkelijk op een statief met de meegeleverde statiefadapter. Voor firmware updates sluit je de EF-M2 aan op je computer via de ingebouwde USB-poort.
Advertentienummer: a1516419485