Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Toebehoren

Beschrijving

Ik vind dat ik met mijn Olympus 60 mm macro lens vaak snel te dicht bij mijn onderwerp kom door de korte werkafstand die bij een 60mm lens hoort. Niet voor niets heeft OM SYSTEMS tegenwoordig een 90mm macro in het assortiment die dus een grotere werkafstand heeft door het langere brandpunt, ideaal voor vlinders, libellen, kikkers en andere onderwerpen. Helaas is die 90mm macro erg duur, bijna 1500 euro.
Ik heb ik een uitstekende oplossing gevonden om de 60mm macro lens aan te passen namelijk met de
Ricoh TC-200M teleconverter die het brandpunt 1.5X verlengt tot 90mm!

Met deze opschroef converter verleng je het brandpunt 1.5 maal zonder zichtbaar verlies van beeldkwaliteit. Om dit aan te tonen heb ik 4 foto's gemaakt van een stuk beschilderd behang zonder en met de TC-200M teleconverter het resultaat is nog steeds foto's met hoge scherpte over het hele beeld van hoek tot hoek! Zie de foto's bij deze advertentie.

Extra voordeel: geen lichtverlies, gewoon de lichtsterkte van 2.8 bij volle opening, je kunt de macro lens nu op 60mm en 90mm gebruiken!
Ik heb zelf een exemplaar in gebruik maar ik heb er nog een die ik hierbij verkoop.

Bij vragen, neem gerust contact op.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Enter
138x bekeken
3x bewaard
Sinds 21 aug '25
Advertentienummer: m2302286720