Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Vermogen
120 watt of meer
Handelsnaam fabrikant
MOON
Postadres fabrikant
/
E-mailadres fabrikant
info@simaudio.com

Beschrijving

Beschrijving Freakuence!

Lekkere Canadees. De Moon Ace levert een dynamische en gedetailleerde weergave, met een natuurlijke balans tussen hoge en lage tonen. Het laag is strak en gecontroleerd, zonder overheersend te zijn, terwijl de hoge frequenties helder en precies blijven. Middenfrequenties worden met warmte en helderheid weergegeven en dat is wat velen toch vaak wensen hier in de shop.

Retail: 4.090,00

Bijzonderheden

Incl. MiND 2 module

Als demo gebruikt door dealer of importeur. Vanzelfsprekend hebben demomodellen géén particuliere eigenaar gekend, en komen ze met volledige fabrieksgarantie.

Algemene beschrijving

De Moon Ace is een alles-in-één muzieksysteem dat een geïntegreerde versterker, netwerkspeler en DAC combineert. Met de Moon Ace geniet je van een rijk en gedetailleerd geluidsbeeld, waarbij dynamiek en stereobeeld naadloos samenkomen. Dankzij de ingebouwde MiND 2-module stream je eenvoudig je favoriete muziek via diensten als Spotify Connect, TIDAL en Qobuz. Daarnaast beschikt de Moon Ace over diverse aansluitmogelijkheden, waaronder analoge en digitale ingangen, een phono-voorversterker voor je platenspeler en een hoogwaardige hoofdtelefoonuitgang. Met een vermogen van 50 watt per kanaal levert de Moon Ace een krachtige en nauwkeurige weergave van je muziekcollectie. Wil je de Moon Ace zelf ervaren? Plan een luistersessie in onze luisterruimte of neem contact met ons op om de inruilmogelijkheden te bespreken.

Lekker dreunen! De actieve subwoofer is aan te sluiten op de sub-out. Het uitgangssignaal is variabel, hierdoor blijft het volume van de subwoofer gelijk aan die van de speakers.

Sluit een (extra) eindversterker aan als je dit wenst. De pre-out is ook geschikt voor actieve subwoofers.

Toch liever uit het zicht plaatsen? Er is de mogelijkheid van het doorlussen van het infraroodsignaal van de afstandsbediening. Je sluit een infraroodverlenger op dit apparaat aan, en je kunt de afstandsbediening alsnog gebruiken terwijl het apparaat in een kastje staat. Let wel op voldoende ventilatie/luchtstroom.

SPDIF is de afkorting voor Sony/Philips Digital Interface Format. (Leuk dat wij er als klein landje invloed hebben gehad!) Het is een standaard voor de overdracht van een digitaal signaal tussen bijvoorbeeld een streamer of cd-loopwerk naar dac. De gebruikte kabel maakt een behoorlijk verschil in de weergave. Een standaard kabel laat vooral een rommelig en overvloed aan laag horen, en het midden en hoog slibben dicht tot een brei. Er zijn er velen die dit betwisten. Wees sceptisch, maar er moet eens een moment van beoordeling komen.

Optische input, storingsvrij en daarom bij sommige dac's de betere optie gebleken, al zijn ze vaak beperkend in de bitrate (toch zijn er dac's die tot 24 bit/192 kHz laten binnenkomen). De gebruikte kabel is enorm van belang kunnen we melden, we laten deze verschillen graag door je beoordelen.

USB-poorten kunnen tot de hoogst mogelijke bitrate transporteren. Al zijn ze soms enkel om een externe schijf aan te sluiten.

Trek de albums zo uit de muziekbibliotheek van muziekdiensten of van eigen NAS. De streamer doet dit gemakkelijk via je telefoon, tablet of laptop.

Op de interne dac (digitaal naar analoog-omvormer) kun je digitale apparatuur zoals een (voordelige) streamer of televisie aansluiten, waardoor je van hogere muziekkwaliteit kunt genieten.

Specificaties

Vermogen bij 8Ω: 50 W per kanaal
Frequentierespons: 10 Hz - 80 kHz +0/-3 dB
Totale harmonische vervorming: 0,02%
Ingangsgevoeligheid: 370 mV - 3,0 V RMS
Ingangsimpedantie: 22,1 kΩ
Versterking: 37 dB
Signaal-ruisverhouding: 100 dB bij maximale output
Kanaalscheiding: -100 dB
Intermodulatievervorming: 0,005%
PCM bitdiepte / bemonsteringsfrequenties: 16 - 32 bit / 44,1 - 384 kHz
DSD bemonsteringsfrequenties: DSD64, DSD128 en DSD256
Afmetingen (B x H x D): 42,9 x 8,9 x 36,6 cm
Gewicht: 11 kg

Merkhistorie

Simaudio, opgericht in 1980, is een Canadees bedrijf dat audioapparatuur ontwerpt en produceert. Het bedrijf is gevestigd in Boucherville, Quebec, en produceert al zijn producten in Canada. Simaudio biedt een garantie van 10 jaar op zijn producten. In 2023 introduceerde het bedrijf de North Collection, een reeks audioapparaten die het resultaat zijn van jarenlange research en ontwikkeling op het gebied van audio, elektronica, materialen en productieprocessen.

Freakinfo

International!
We transport worldwide. We are happy to trade in, please send a message with what you may have. We offer a 12-month full warranty on used audio. Payment via PayPal is possible. Read about Freakuence!

Freakuence!
Volgens betrouwbare bron (wijzelf) de leukste audioshop! Passie voor muziek en de spullen die daar voor zorgen. Geen geneuzel, de oren laten bepalen. We hebben héééél véééél audio! Bekijk onze advertentielijst en druk op de 'bewaar-ster' voor je wekelijkse shot aan audio! Maar kijk uit, het virus is hardnekkig. Ja ja, we hebben meer dan 1500 reviews op Marktplaats. En ja ja, ze zien er ook nog eens goed uit. Lees onze onderstaande informatieve uiteenzettingen even door, hoe langdradig ook...

Freaknews!
Laat je spammen door Freaknews!, onze nieuwsbrief vol muziektips, gearriveerde producten, audiotips, geneuzel en nog heel veel meer. Schrijf je in op onze website en kom niet meer van ons af.

Garantie!
12 maanden garantie op al onze gebruikte producten. We controleren en testen de spullen zodat frustratie uitgesloten is. Op nieuwe spullen hanteren we de garantietermijn van de fabrikant. Ook buiten de garantietermijn helpen wij graag! De spullen die hier gekocht zijn, en defect gaan buiten de garantietermijn, die repareren wij als service, een leven lang, tegen zeer fatsoenlijke bedragen. Je loopt bij ons dus minder financieel risico op de aankoop van een gebruikt product, dan bij de aankoop van nieuw, met alle afschrijving. Wij leveren met factuur, hierop staan je gegevens, de productgegevens, en de garantievoorwaarden.

Sessie!
We zorgen dat een luistersessie leuk en nuttig is. Geen klanten of verkopers die in je nek hijgen, hoe lekker dat ook kan zijn natuurlijk. Ons aanbod is enorm, en we zitten totaal niet vast aan merken, hierdoor kunnen we bijzonder veel laten horen binnen je optische smaak en budget. Daarna de oren laten bepalen, want lezen is leuk maar vergelijken is de enige manier. Dus alles behalve een saaie winkel, enkel een gezonde dosis liefhebberij. Neem gerust eigen muziek mee! (Boybands uitgezonderd).

Openingstijden!
Wij zijn zo goed als de gehele dag aanwezig, maar werken op afspraak, zodat we de tijd kunnen nemen voor iedereen die de moeite neemt om bij ons langs te komen. We zitten aan de A12, en je kunt bij ons boetevrij parkeren op eigen parkeerplaatsen. 19 minuten loopafstand vanaf Woerden NS. We verzorgen ook luistersessies op de zaterdagen en avonduren. Een berichtje sturen is vaak het snelst omdat we de telefoon meestal niet opnemen als er bezoekers zijn. Natuurlijk is een telefoontje wagen geen enkel probleem!

Inruil!
Audio weg doen gaat vaak met pijn in het hart. Misschien dat inruilen verzacht. Stuur gerust merk en type door, plus de optische en technische staat ervan, dan bekijken wij of we een leuke korting kunnen bieden. Helaas moeten wij inruilverzoeken ook afslaan, omdat het niet binnen ons assortiment past, of omdat een bepaalde inruil voor ons niet interessant is op een product vanwege te grote verschillen in leeftijd, prijs of populariteit. Apparatuur afkraken zullen wij nooit doen, laat het dus ook alsjeblieft niet als zodanig voelen!

Teleurstellingen!
Wij ontvangen dagelijks vele berichten, inruilverzoeken, en vragen tot afspraak voor een luistersessie. Er lopen dagelijks aanvragen van meerdere personen tegelijk rondom één product, en deze behandelen we allen zo snel als mogelijk, en lopen dus vaak synchroon. Zolang er géén concrete luisterafspraak, reservering of overeenkomst op afstand is gemaakt, voelen wij ons vrij om met anderen geïnteresseerden over te gaan tot een reservering of akkoord. Andersom geldt dit vanzelfsprekend ook. Ook wij vernemen dagelijks van geïnteresseerden dat de interesse tóch is verdwenen, of dat er nog twijfel is. Geen enkel probleem natuurlijk!

Verzenden!
Hier besteden we veel aandacht aan. Producten worden degelijk verpakt en nog even vertroeteld! Kleine pakketten onder de 30 kilogram verzenden we gratis binnen Nederland en België. Grote speakers en loodzware ruggenbrekers laten we bezorgen tegen meerprijs, of bezorgen we in overleg met onze bus, maar is niet gratis helaas. We gaan bij bezorgen uit van de begane grond.

Advertenties!
Bij het aanmaken van advertenties dient er een 'staat' te worden aangegeven. Wij kiezen standaard voor 'zo goed als nieuw', omdat we alle producten technisch controleren en garantie bieden. 100% onbeschadigd is een unicum bij gebruikte spullen, er is zo goed als altijd wel een veegje, krasje, putje, hapje, vlekje, of anders. Iedere imperfectie beschrijven is niet gangbaar. We fotograferen beschadigingen zo goed mogelijk. Ook zijn niet altijd alle onderdelen van een product meer aanwezig; zo kan een doos of handleiding missen, of bijvoorbeeld de jumpers van speakers heeft de vorige eigenaar niet bewaard.

Referentie!
Iedereen heeft wel een referentieopname voor het beoordelen van audio, maar wij hebben iets gevonden wat het beoordelen van audio op afstand eindelijk mogelijk gemaakt. We hebben bij alle producten een cassettebandje geplaatst op de foto's, klankmatig kom je natuurlijk helemaal nergens achter bij het zien ervan, maar met onze referentietape is het formaat van het product een heel stuk gemakkelijker te bepalen. Veel kijkplezier!

Filter!
We hebben zoveel advertenties dat je de kluts kwijt kunt raken. Gebruik de Marktplaats-filters om de juiste productgroep te selecteren. Dan hoef je niet naar fantastisch mooie speakers te kijken als je op zoek bent naar een heerlijke versterker. Dat zal toch héél erg zonde van je tijd zijn.

Reserveren!
We reserveren producten niet zomaar. We doen dit alleen na het maken van een concrete afspraak op zeer korte termijn. We zetten advertenties nadien nooit op gereserveerd, omdat we dan contact kunnen houden met geïnteresseerden. Zoals je vast weleens hebt ervaren via Marktplaats, worden afspraken regelmatig afgezegd. Zo ook bij ons. Op deze manier kunnen we vlot door met de ander. Andere geïnteresseerden krijgen enkel antwoord dat ze op een wachtlijst komen.

Inkoop!
Stuur eens door wat je hebt staan. Misschien zetten we het graag in onze shop. We moeten selectief zijn, dus kunnen helaas niet alles kopen wat we krijgen aangeboden. Inkopen bij óns mag je natuurlijk ook gewoon doen, misschien zet je graag iets van onze spullen in je huis.

Luisterruimtes!
We hebben vijf zeer comfortabele luisterruimtes ingericht voor de bezoekers van de shop. De deur gaat dicht, dus leef je uit. Volume laag of hoog, niemand tot last, last van niemand. Iedere ruimte is anders en klinkt anders. Vink ze alle vijf af! :)
We transport worldwide. We are happy to trade in, please send a message with what you may have. We offer a 12-month full warranty on used audio. Payment via PayPal is possible. Read about Freakuence!

Freakuence!
Volgens betrouwbare bron (wijzelf) de leukste audioshop! Passie voor muziek en de spullen die daar voor zorgen. Geen geneuzel, de oren laten bepalen. We hebben héééél véééél audio! Bekijk onze advertentielijst en druk op de 'bewaar-ster' voor je wekelijkse shot aan audio! Maar kijk uit, het virus is hardnekkig. Ja ja, we hebben meer dan 1500 reviews op Marktplaats. En ja ja, ze zien er ook nog eens goed uit. Lees onze onderstaande informatieve uiteenzettingen even door, hoe langdradig ook...

Freaknews!
Laat je spammen door Freaknews!, onze nieuwsbrief vol muziektips, gearriveerde producten, audiotips, geneuzel en nog heel veel meer. Schrijf je in op onze website en kom niet meer van ons af.

Garantie!
12 maanden garantie op al onze gebruikte producten. We controleren en testen de spullen zodat frustratie uitgesloten is. Op nieuwe spullen hanteren we de garantietermijn van de fabrikant. Ook buiten de garantietermijn helpen wij graag! De spullen die hier gekocht zijn, en defect gaan buiten de garantietermijn, die repareren wij als service, een leven lang, tegen zeer fatsoenlijke bedragen. Je loopt bij ons dus minder financieel risico op de aankoop van een gebruikt product, dan bij de aankoop van nieuw, met alle afschrijving. Wij leveren met factuur, hierop staan je gegevens, de productgegevens, en de garantievoorwaarden.

Sessie!
We zorgen dat een luistersessie leuk en nuttig is. Geen klanten of verkopers die in je nek hijgen, hoe lekker dat ook kan zijn natuurlijk. Ons aanbod is enorm, en we zitten totaal niet vast aan merken, hierdoor kunnen we bijzonder veel laten horen binnen je optische smaak en budget. Daarna de oren laten bepalen, want lezen is leuk maar vergelijken is de enige manier. Dus alles behalve een saaie winkel, enkel een gezonde dosis liefhebberij. Neem gerust eigen muziek mee! (Boybands uitgezonderd).

Openingstijden!
Wij zijn zo goed als de gehele dag aanwezig, maar werken op afspraak, zodat we de tijd kunnen nemen voor iedereen die de moeite neemt om bij ons langs te komen. We zitten aan de A12, en je kunt bij ons boetevrij parkeren op eigen parkeerplaatsen. 19 minuten loopafstand vanaf Woerden NS. We verzorgen ook luistersessies op de zaterdagen en avonduren. Een berichtje sturen is vaak het snelst omdat we de telefoon meestal niet opnemen als er bezoekers zijn. Natuurlijk is een telefoontje wagen geen enkel probleem!

Inruil!
Audio weg doen gaat vaak met pijn in het hart. Misschien dat inruilen verzacht. Stuur gerust merk en type door, plus de optische en technische staat ervan, dan bekijken wij of we een leuke korting kunnen bieden. Helaas moeten wij inruilverzoeken ook afslaan, omdat het niet binnen ons assortiment past, of omdat een bepaalde inruil voor ons niet interessant is op een product vanwege te grote verschillen in leeftijd, prijs of populariteit. Apparatuur afkraken zullen wij nooit doen, laat het dus ook alsjeblieft niet als zodanig voelen!

Teleurstellingen!
Wij ontvangen dagelijks vele berichten, inruilverzoeken, en vragen tot afspraak voor een luistersessie. Er lopen dagelijks aanvragen van meerdere personen tegelijk rondom één product, en deze behandelen we allen zo snel als mogelijk, en lopen dus vaak synchroon. Zolang er géén concrete luisterafspraak, reservering of overeenkomst op afstand is gemaakt, voelen wij ons vrij om met anderen geïnteresseerden over te gaan tot een reservering of akkoord. Andersom geldt dit vanzelfsprekend ook. Ook wij vernemen dagelijks van geïnteresseerden dat de interesse tóch is verdwenen, of dat er nog twijfel is. Geen enkel probleem natuurlijk!

Verzenden!
Hier besteden we veel aandacht aan. Producten worden degelijk verpakt en nog even vertroeteld! Kleine pakketten onder de 30 kilogram verzenden we gratis binnen Nederland en België. Grote speakers en loodzware ruggenbrekers laten we bezorgen tegen meerprijs, of bezorgen we in overleg met onze bus, maar is niet gratis helaas. We gaan bij bezorgen uit van de begane grond.

Advertenties!
Bij het aanmaken van advertenties dient er een 'staat' te worden aangegeven. Wij kiezen standaard voor 'zo goed als nieuw', omdat we alle producten technisch controleren en garantie bieden. 100% onbeschadigd is een unicum bij gebruikte spullen, er is zo goed als altijd wel een veegje, krasje, putje, hapje, vlekje, of anders. Iedere imperfectie beschrijven is niet gangbaar. We fotograferen beschadigingen zo goed mogelijk. Ook zijn niet altijd alle onderdelen van een product meer aanwezig; zo kan een doos of handleiding missen, of bijvoorbeeld de jumpers van speakers heeft de vorige eigenaar niet bewaard.

Referentie!
Iedereen heeft wel een referentieopname voor het beoordelen van audio, maar wij hebben iets gevonden wat het beoordelen van audio op afstand eindelijk mogelijk gemaakt. We hebben bij alle producten een cassettebandje geplaatst op de foto's, klankmatig kom je natuurlijk helemaal nergens achter bij het zien ervan, maar met onze referentietape is het formaat van het product een heel stuk gemakkelijker te bepalen. Veel kijkplezier!

Filter!
We hebben zoveel advertenties dat je de kluts kwijt kunt raken. Gebruik de Marktplaats-filters om de juiste productgroep te selecteren. Dan hoef je niet naar fantastisch mooie speakers te kijken als je op zoek bent naar een heerlijke versterker. Dat zal toch héél erg zonde van je tijd zijn.

Reserveren!
We reserveren producten niet zomaar. We doen dit alleen na het maken van een concrete afspraak op zeer korte termijn. We zetten advertenties nadien nooit op gereserveerd, omdat we dan contact kunnen houden met geïnteresseerden. Zoals je vast weleens hebt ervaren via Marktplaats, worden afspraken regelmatig afgezegd. Zo ook bij ons. Op deze manier kunnen we vlot door met de ander. Andere geïnteresseerden krijgen enkel antwoord dat ze op een wachtlijst komen.

Inkoop!
Stuur eens door wat je hebt staan. Misschien zetten we het graag in onze shop. We moeten selectief zijn, dus kunnen helaas niet alles kopen wat we krijgen aangeboden. Inkopen bij óns mag je natuurlijk ook gewoon doen, misschien zet je graag iets van onze spullen in je huis.

Luisterruimtes!
We hebben vijf zeer comfortabele luisterruimtes ingericht voor de bezoekers van de shop. De deur gaat dicht, dus leef je uit. Volume laag of hoog, niemand tot last, last van niemand. Iedere ruimte is anders en klinkt anders. Vink ze alle vijf af! :)
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Woerden
634x bekeken
6x bewaard
Sinds 1 apr '26
Advertentienummer: m2383736301