✳️THULE EASYFOLD FIX4BIKE(e)bikes/kantelbr/click&go/opvouwbr

€ 599,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
342sinds 3 mei. '25, 08:55
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Aantal fietsen2 fietsen
Geschikt voorBrede banden, Elektrische fiets

Beschrijving

HELE NETTE THULE EASYFOLD FIX4BIKE AANSLUITING (alleen voor deze trekhaak.zie foto’s)
GEHEEL NAGEZIEN EN KLAAR VOOR EEN NIEUWE RONDE

INRUIL IN BEPERKTE MATE MOGELIJK TEGEN HANDELSPRIJZEN

Deze variatie op de Thule EasyFold XT 933 beschikt over een FIX4BIKE trekhaakkoppelingshuls. De nieuw koppelingshuls vermindert het gewicht van de Thule EasyFold met 2 kg. Dit is dan ook het enige verschil naast dat deze versie van de EasyFold enkel past op de FIX4BIKE trekhaak.

De EasyFold XT 2 965 is de premium fietsendrager van Thule voor montage op de trekhaak. Deze opvouwbare drager is geschikt voor het gebruik van elektrische fietsen. Bij de ontwikkeling van de EasyFold XT is rekening gehouden met een hoog gebruiksgemak en dus ook snelle montage op de trekhaakkogel. De 933 is geschikt voor 2 fietsen en heeft een laadvermogen van 60 kg (of 30 kg per fiets).

Gebruiksgemak Thule EasyFold XT FIX4BIKE 965

Volledig opvouwbaar, handing bij de montage, het gebruik en de opslag
Gemakkelijk te monteren dankzij het FIX4BIKE trekhaakkoppelingsysteem.
Afneembare frameklemmen, hierdoor kunt u de fietsen altijd op de drager plaatsen.
Ruime gootafstand, waardoor de fietsen 22 cm uit elkaar staan. Zo heeft u geen last van de andere fiets wanneer u de 2e fietsen gaat plaatsen.
Kantelfunctie, door middel van het voetpedaal kunt u de drager kantelen. Hierdoor kunt u ook bij de kofferbak wanneer de 965 op de kogel geplaatst is. Deze functie kunt u ook gebruiken wanneer de fietsen op de drager geplaatst zijn.
AcuTight-knoppen, op de frameklem zijn knoppen met een koppelbegrenzer geplaats. Hierdoor 'klikt' de knop wanneer de frameklem strakgenoeg op de fiets klemt.
Voorgemonteerd, u kunt de drager direct uit de doos op de auto plaatsen en gebruiken.
Geïntegreerde handgrepen, hierdoor kunt u de drager makkelijk dragen wanneer deze volledig opgevouwen is.




Veilige fietsendrager

De Thule EasyFold XT 2 beschikt over sloten op de trekhaakbevestiging en beide frameklemmen. Hierdoor kunt u dus zowel de fietsendrager als de fietsen op slot zetten wanneer deze gemonteerd zijn. Daarbij is de drager zowel TÜV/GS en 'City-Crash' gecertificeerd. Dit betekent dat de EasyFold XT 965 aan de strengste veiligheidsnormen voldoet.

Algemeen

Merk Thule
Bevestiging Trekhaak
Aantal fietsen 2
Materiaal Aluminium, Kunststof
Stekkeraansluiting 13-polig

Capaciteit

Aantal fietsen 2
Uitbreidbaar -
Max. aantal fietsen (na uitbreiding) -
Max. Laadvermogen 60 kg
Max. Gewicht per fiets 30 kg
Afstand tussen fietsen 22 cm

Geschikt voor

Stadsfietsen ✓
Damesfietsen ✓
Mountainbikes ✓
Elektrische fietsen ✓
Racefietsen ✓

Gebruiksgemak

Inklapbaar ✓
Opvouwbaar ✓
Kantelbaar ✓
Bediening kantelfunctie Voetbediening
Geschikt voor auto's met reservewiel aan de buitenkant -
Diefstal beveiliging ✓
Slot op frameklem ✓
Slot op trekhaak bevestiging ✓

Verlichting

Achterlicht ✓
Remlicht ✓
Knipperlicht ✓
Achteruitrijverlichting ✓
Mistlamp ✓


Overige eigenschappen

Materiaal Aluminium, Kunststof
Kleur Zilver & Zwart
Gewicht 15,9 kg
Afmetingen 123 x 63 x 68 cm
Afmetingen opgevouwen 31 x 63 x 68 cm
'City Crash' goedkeuring ✓
Advertentienummer: m2263836433