Beschrijving
BMW E46 Coupe CSL Style voorbumper met carbon splitters. CSL Style voorbumper met brede centrale opening en losse carbon splitters.
BMW E46 Coupe CSL Style voorbumper met carbon splittersBMW E46 Coupe CSL Style voorbumper met carbon splitters. CSL Style voorbumper met brede centrale opening en losse carbon splitters.
BMW E46 Coupe CSL-stijl voorbumper met carbon splittersDeze voorbumper in CSL-stijl is bedoeld voor de BMW E46 Coupé en wordt aangeboden met carbon splitters. Het ontwerp onderscheidt zich door de brede centrale luchtopening en de ronde opening aan één kant. Het verandert daarmee de volledige onderste neus, in plaats van alleen een lip onder de bestaande bumper toe te voegen.
De eigen productfoto’s tonen de bumper buitenzijde, binnenzijde en de losse carbon hoekdelen. In de detailopname sluit een carbon splitter aan onder de ronde opening. De zwarte bumperhuid en de zichtbare carbon onderdelen zijn afzonderlijke delen van het aangeboden ontwerp.
De opgegeven carrosserie is E46 Coupé. De positie van de brede centrale opening, ronde zijopening en bijbehorende carbon onderstukken bepaalt deze CSL-stijl. Het aanbod betreft voorbumper plus splitters; een los afgebeeld gaas of andere zichtbare accessoire vormt zonder nadere vermelding geen extra pakketkeuze.