Merk & Model, uitvoering
Audi TT Roadster, TTRS 2.5 TFSI 340 pk quattro
Bouwjaar
2010
Kilometerstand
107.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 6 versnellingen
Motorinhoud
2.5 liter
Vermogen
340 pk
Beschrijving
-- Audi TT RS Cabrio -- Quatro (4x4) 2.5 Turbo 340 PK
De auto is geimporteerd uit Duitsland en heeft voor mij een andere eigenaar gehad.
De auto staat te koop omdat ik er te weinig mee rijd. Momenteel staat er 107.000 KM op te teller. De auto wordt af en toe nog gebruikt, de kilomterstand kan daardoor iets oplopen.
De lak van de auto is gepolijst (drie lagen). De auto neemt inmiddels zestien jaar deel aan het verkeer, dus de lak is uiteraard niet meer nieuw, maar al met al een frisse auto met een keurige uitstraling.
Kom bij interesse gerust kijken en ook proefrijden is mogelijk. Ik rijd dan wel graag met je mee :-)
De auto heeft al zijn onderhoud gehad en de service historie is aanwezig.
Benader mij gerust als je vragen hebt of meer informatie wilt hebben.
Zekerheden van deze auto
APK tot 31 juli 2026
Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen
Toegang tot alle milieuzones
Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones
Eerste eigenaar
Minder risico op verborgen problemen
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rijswijk
Kopen zonder zorgen?
100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren
Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.
Meer informatie336x bekeken
5x bewaard
Sinds 23 apr '26
Advertentienummer: m2391941376
Populaire zoektermen
Audi a1Audi a3Audi ttAudi q3AudiAudi rs6Audi q5Audi rs3Audi a4Audi a6Audi a5Audi s3Audi q7Audi r8harley handleiding in Handleidingen en Instructieboekjeswimshurst in Antiek | Gereedschap en Instrumentenana huang in Romanspeugeot 306 cc in Peugeotrecaro interieur opel in Interieur en Bekledingkoeltoonbank in Horeca | Foodharderwijk in Fietsen | Kinderfietsjesredneck in Cd's | Overige Cd'sbertus aafjes in Kunst | Litho's en Zeefdrukkendaphne in Studieboeken en Cursussen