Merk & Model, uitvoering
Bmw 3-Serie (E90), 3.0 I 330 TOURING
Bouwjaar
2001
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 5 versnellingen
Motorinhoud
3.0 liter
Vermogen
231 pk
APK tot
30 juli 2026

Beschrijving

Te koop aangeboden een BMW E46 in een staat, uitvoering en met een kilometerstand die momenteel vrijwel niet te vinden is. De foto’s spreken eigenlijk al voor zich. Er staan nog wel enkele exemplaren in Nederland en Duitsland te koop, maar die hebben vaak een automaatbak, meer dan 300.000 kilometer gelopen of zijn half weggeroest.

Het betreft een touring uitgevoerd met de geliefde 330i motor, gekoppeld aan een handgeschakelde 6-versnellingsbak (BMW ZF zesbak). De zesbak zorgt bij normaal gebruik voor een verbruik tussen 1 op 10,5/11.

De auto is voorzien van fijne (unieke) opties, waaronder:


  • originele BMW adaptieve bochtverlichting in de koplampen (zeer zeldzaam)
  • lederen sportstoelen
  • elektrisch schuif-/kanteldak
  • cruise control
  • originele M-voorbumper
  • originele BMW sportuitlaatdemper
  • parkeersensoren
  • originele afneembare trekhaak

en nog diverse andere opties.

De BMW staat momenteel op Bridgestone Potenza Sport zomerbanden met style 68 velgen, gemonteerd bij 188.500 km. Daarnaast beschik ik nog over een set lichtmetalen velgen met winterbanden en een set dakrails (exclusief schroeven).

Ik ben de derde eigenaar van deze BMW. De tweede eigenaar heeft de auto bij 64.000 km aangeschaft en vervolgens ongeveer 16 jaar in bezit gehad. De onderhoudshistorie is volledig gedocumenteerd in het originele onderhoudsboekje en zo goed als alle facturen van de afgelopen 25 jaar zijn aanwezig.
Aangezien de auto dagelijks gebruikt wordt en daardoor betrouwbaar moet zijn, is deze altijd goed onderhouden. In het afgelopen jaar is er bovendien flink geïnvesteerd om de kwaliteit en rijervaring op hoog niveau te houden.

De reden van verkoop is voornamelijk om een praktische reden. Hoewel ik in de auto pas, is het niet helemaal ideaal voor mijn lengte. Daarnaast heb ik ook de mogelijkheid gekregen om een andere auto over te nemen waarin ik beter zit.

Mijn voorkeur gaat uit naar een liefhebber die de auto net zo weet te waarderen als ik en de vorige eigenaren. De auto is niet 100% perfect en ondertussen zo'n 25 jaar uit, maar juist daarom bedoeld voor iemand die dit begrijpt en weet te waarderen. Aandachtspunten: lichte schaafschade linksvoor en de airco blaast geen koude lucht. Verder rijdt, schakelt en remt de BMW zoals het hoort.

Mocht je naar aanleiding van deze advertentie vragen hebben of aanvullende foto's willen? Stuur gerust een bericht.
Zekerheden van deze auto

APK tot 30 juli 2026

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Toegang tot alle milieuzones

Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sevenum

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
123x bekeken
12x bewaard
Sinds 30 mei '26
Advertentienummer: m2404983663