Merk & Model, uitvoering
Cadillac Escalade, ESCALADE
Bouwjaar
2011
Kilometerstand
275.000 km
Brandstof
LPG
Transmissie
Automaat
Motorinhoud
6.2 liter
Vermogen
409 pk

Beschrijving

Prijs is ex btw! Geen inruil!
Ivm aanschaf Amerikaanse bestelbus moet ik helaas afscheid nemen van deze zeldzame pick up,achterbak is te klein geworden voor de materialen en machines waar ik mee moet werken dus gaat deze met tranen in mijn ogen de deur uit.
Nieuw type voor en achterlichten wat het een nieuwere look geeft. Oude lichten aanwezig.
Altijd veel positieve reacties gehad op de auto,bij het stoplicht,file,parkeergarage of van mensen langs de kant van de weg,iedereen vindt het een mooie stoere auto die ze niet vaak zien.
Er zijn wel wat plekjes die aandacht nodig hebben,een grote poetsbeurt (€800,-) bij een specialist is wel aan te raden om hem weer mooier te laten blinken,de voorbumper is door buren zo vaak aangetikt op de parkeerplaats dat de verf is gaan breken en er op een plek wat verf is af gevallen,wrappen of laten spuiten ( €400,-) maakt het helemaal compleet en dan is die weer nieuw.
De auto rijdt perfect op lpg en benzine. En er wordt nog steeds mee gereden.
Altijd in onderhoud geweest bij garage Rijnzicht in Katwijk,specialist is USA cars en lpg inbouw,bijna alle importeurs in NL laten daar hun lpg inbouwen dus een goed betrouwbaar adres.
Youngtimer dus fiscaal aantrekkelijk.
Extra Chrome roosters voor in de voorbumper die er nog opgezet kunnen worden. Laatste foto’s!
Tot nu toe de enige Cadillac EXT op marktplaats dus dat zegt genoeg over de zeldzaamheid,geen RAM waar je er elke dag 10/20 van tegenkomt en waar marktplaats mee vol staat.
Doe een goed bod en wie weet . . . . . . Onzin reageer ik niet op!
Zekerheden van deze auto

Logische kilometerstand

De NAP-check heeft het als logisch beoordeeld

APK tot 30 januari 2027

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

Toegang tot alle milieuzones

Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones

Dealer onderhouden

Onderhoud en reparaties bij erkende dealer gehad

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hoofddorp

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
330x bekeken
19x bewaard
Sinds 16 aug. '26
Advertentienummer: m2431558585