Nissan Pulsar 1.2 DIG-T Connecta Navi Clima va € 184,-/mnd

€ 13.250,-
Bouwjaar
2018
KM stand
33.563 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
302037sinds 8 apr. '25, 11:14
Deel via
of
Merk & Model, uitvoering
Nissan Pulsar, Connecta
Bouwjaar
2018
KM stand
33.563 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
1.2 liter
Vermogen
116 pk
Basis
Merk & Model
Nissan Pulsar
Uitvoering
Connecta
KM stand
33.563 km
Brandstof
Benzine
Bouwjaar
2018
Carrosserie
Hatchback
Transmissie
Handgeschakeld
Aantal deuren
5
Aantal stoelen
5
Kleur
Zilver of Grijs
Motor
Motorinhoud
1.2 liter
Aantal cilinders
4
Vermogen
116 pk
Milieu
Brandstof
Benzine
Verbruik
16.7 km/l
Energielabel
C
Geschiedenis
Onderhoud
Onderhoudsboekje
Opties
  • ABS
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Boordcomputer
  • Centrale vergrendeling
  • Climate control
  • Cruise Control
  • Elektrische buitenspiegels
  • Elektrische ramen
  • Lichtmetalen velgen
  • Metallic lak
  • Navigatiesysteem
  • Parkeercamera
  • Radio
  • Start-stop-systeem
  • Startonderbreker
  • Stoelverwarming
  • Traction-control

Beschrijving

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Herbert Afink. Tel. 0546-639618 of 06-31969960

 

Info@lenferink.nl

 

Als geen ander munten de Japanse autofabrikanten uit in de toepassing van hoogwaardige materialen en intelligente systemen. Dat merkt u ook bij een auto als deze Nissan Pulsar. Hoewel de auto uit 2018 komt, heeft hij maar 33563 kilometer gereden. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 19 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, elektrisch bediende ramen en metallic lak.

 

Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Nissan is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. De sloten worden automatisch ontgrendeld dankzij de keyless entry. Fijne optie! Deze Nissan is voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en boordcomputer.

 

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Pulsar samen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.

 

Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.

 

Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl 

 

Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.

 

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto’s BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Advertentienummer: a1512548007

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijkKeuringsrapport met adviesNu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage