Merk & Model, uitvoering
Seat Leon, 1.2 TSI 77KW/105PK
Bouwjaar
2013
Kilometerstand
330.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 6 versnellingen
Motorinhoud
1.2 liter
Vermogen
104 pk

Beschrijving

Te koop aangeboden: Seat Leon 1.2 TSI uit 2013 met een hoge kilometerstand (330.000 km, waarvan 80% snelwegkilometers). De auto heeft een defect aan de derde cilinder waardoor hij momenteel niet goed loopt en waarschijnlijk een motorreparatie of -vervanging nodig heeft. De auto start wel.

Pluspunten:

Recent vervangen turbo (1 maand geleden)
Nieuwe katalysator (1 jaar geleden)
Interieur is netjes en goed onderhouden
80% van de kilometers zijn snelwegkilometers, wat de motorhistorie positief beïnvloedt
Schade is beperkt tot een klein deukje (±15 cm) boven het rechter achterwiel en wat krasjes op de velgrand (geen diepe schade) + lak schade aan de voorkant.

Minpunten:

Motorprobleem (3e cilinder defect)
Hoge kilometerstand
Kleine visuele beschadigingen
Linker achterwiel heeft tijdelijk een vervangende wiel. De originele ligt in de kofferbak en moet alleen geslepen worden bij een velg specialist

Prijs:
Vraagprijs €2300 of een goed bod. Ik sta open voor serieuze biedingen en bespreek graag de mogelijkheden.

Algemeen:
Deze auto is geschikt voor iemand die handig is met motorreparaties of een projectauto zoekt om op te knappen of onderdelen te gebruiken. De nieuwe turbo en katalysator zorgen ervoor dat een groot deel van de motoronderdelen recent vernieuwd is.

Voor meer info, vragen of een bezichtiging kun je contact opnemen.
Zekerheden van deze auto

APK tot 19 augustus 2025

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Tilburg

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
428x bekeken
11x bewaard
Sinds 10 okt '25
Advertentienummer: m2320628094