IN EEN OOGWENK VERLICHT 9789069637839 D. Deida
Kenmerken
Beschrijving
Titel: IN EEN OOGWENK VERLICHT
Auteur: D. Deida
ISBN: 9789069637839
Conditie: Beetje gebruikt
Eenheid en verlichting ervaren in het Nu!
Onvermijdelijk, zinnenprikkelend en confronterend
Om erachter te komen wat jouw leven echt zin geeft, moet je je openstellen voor datgene waartegen je de meeste weerstand voelt. Zo kun je met jouw liefde de wereld mooier maken, schrijft David Deida.
Wat is het smerigste wat je kunt zeggen, dat nog steeds voelt als ik hou van je?
Kun je de stemming en vorm van alles en iedereen om je heen aantrekken als een jas, zonder angst of voorbehoud?
Welke denkbeeldige handeling: slapen, vrijen of sterven om een ander te redden, geeft je het grootste gevoel van bevrijding en liefde?
Dit zijn maar enkele van de onconventionele vragen die David Deida stelt in zijn nieuwe boek. Elk van de 34 pittige hoofdstukjes prikkelt lezers om het licht van bewustzijn te ontsteken boven de taboes die onze schaduwkant verbergt van onze ideeën over seks en geld tot emoties en spiritualiteit.
In een oogwenk verlicht zal je verbazen en waarschijnlijk irriteren, maar het zal je ook snel en plotseling bewust maken van de eenheid van alles dat bestaat.
David Deida
In een oogwenk verlicht
13,50
11,8 x 16,7 cm, 240 blz.
Gebonden
Vertaald door Marce Noordenbos
Verschijnt oktober 2007
isbn 978 90 6963 783 9
nur 728
altamira-becht ZelfontplooiingWaarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
- Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
- Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
- We checken alle boeken eigenhandig
- Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
- 30 dagen retourgarantie