Cursus zentangle 9789460151514 Anya Lothrop

€ 14,04
Verzenden
60sinds 14 mei. '25, 07:49
Deel via
of

Kenmerken

AuteurAnya Lothrop
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789460151514
Jaar (oorspr.)2015

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Cursus zentangle
Auteur: Anya Lothrop
ISBN: 9789460151514
Conditie: Beetje gebruikt

Zentangles® zijn tekeningen die uit lijnenpatronen zijn opgebouwd. Door lijn voor lijn de herhalende patronen van de Zentalges te tekenen, ervaar je hoe fantastisch ontspannend deze methode is. De combinatie van de ontspannende creativiteit met de prachtige patronen doet simpelweg goed.

Deze cursus Zentangle leert je hoe je een Zentangle opzet en de patronen kunt tekenen. Al snel zul je met een klein aantal eenvoudige patronen telkens nieuwe, spectaculaire tekeningen maken. Je ontdekt zo hoe grenzeloos creatief je met het 'tanglen' kunt zijn.

Dit boek is wellness met pen en papier.


Anya Lothrop is gecertificeerd Zentangle-trainer. In 2013 heeft zij haar opleiding bij de grondleggers van het Zentangle-tekenen in de Verenigde Staten gedaan.



Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1513754420