De twee aangezichten van het eeuwige, Leendert Tijssen

€ 12,00
Ophalen of Verzenden
300sinds 2 feb. '25, 09:45
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeAchtergrond en Informatie

Beschrijving

Het waren vooral Theosofen, die in de beginperiode van deze eeuw de astrologie van allerlei onzuiverheden bevrijdden en op een meer esoterische basis opbouwden (bijv. Carter, Thierens, Libra). Leendert Tijssen is een belangrijke exponent van deze stroming, en verdient daarom alle aandacht.
-In dit boek worden de metafysische achtergronden vanuit de Theosofie van de astrologie gegeven. Deze achtergronden geven een zeer duidelijk raamwerk waarvan uit ook de Theosofische leringen bestudeerd kunnen worden en wel vooral ‘De Geheime Leer’ van Mevr. H. P. Blavatsky.
-De besproken astrologische aspecten roepen direct het aspect van zelfkennis op; hèt startpunt van elke vorm van zelfrealisatie.
-vanuit een esoterisch startpunt wordt aangegeven hoe de horoscoop geïnterpreteerd kan worden. Het geleerde kan dus direct in praktijk gebracht worden.
-Dit boek is niet (zoals zo vaak het geval is), een napraten van allerlei andere schrijvers, integendeel de auteur heeft een groot aantal originele opvattingen.
-Astrologie werd, door Mevr. H. P. Blavatsky, als één der zeven sleutels van de Esoterische Traditie beschouwd. In dit boek wordt duidelijk gemaakt op welke manier deze sleutel gebruikt kan worden.
Advertentienummer: m2230364327