Beginnen met mandala-tekenen en - ontwerpen - G. Molenaar

Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
50sinds 6 mei. '25, 15:11
Deel via
of

Beschrijving

Beginnen met mandala-tekenen en - ontwerpen

Greetje Molenaar

Ondertitel: Scheppen vanuit je binnenwereld

Uitgeverij Akasha

ISBN 90 73798 26 4

Samenvatting

Iedereen die een potlood kan hanteren, kan zijn eigen mandala's maken, want creativiteit en zelf ontwerpen is een vermogen dat ieder mens in zich heeft.

Dit boek begeleidt je écht stap voor stap en helpt je mogelijk over je laatste schroom heen om aan de slag te gaan. De tekst wordt met vele illustraties ondersteund.

Greetje Molenaar heeft veel ervaring opgedaan in haar eigen tekenschool de ronde kunst, waar ze les geeft aan mensen die leren hun eigen mandala's te ontwerpen. Ze wil dit nu van harte delen met een groter publiek. Zij is ook auteur van de succesvolle boeken 'Symbolen in de mandala', 'Mandalasymboolkaarten', 'Sprookjes en oersymboliek in de mandala', 'Tekenen en beleven van engelen in de mandala', 'Mandalakunst - krassen als inspiratiebron' en 'medeauteur van Mandala kleur- en werkboek'.
Advertentienummer: m2265213760