Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Gebied
Europa
Jaar (oorspr.)
1966
Auteur
Meerdere auteurs

Beschrijving

Schrijver:. Hollis, christopher.
Titel:. De pausen. De geschiedenis der pausen van petrus tot paulus vi. Uitgever:. Elsevier, amsterdam,brussel.
Bijzonderheden: gebonden, hardcover, inclusief stofomslag en wordt geleverd in originele cassette.(Gewicht ca, 2 kg !!).
Jaar van uitgave 1966; 303pp. En mooi en zeer uitvoerig geïllustreerd, zie div scans als voorbeeld. Kleine naam vorige eigenaar op schutblad -- conditie: verder als nieuwstaat.
Prijs: bieden vanaf € 10,00 verzendkosten:€ 6,00 als pakket via postnl. (Binnen nederland).
Boek te groot en te kwetsbaar voor brievenbuspost.
Meer info:.
De wereldgeschiedenis zou anders zijn geschreven, als het pausdom er niet was geweest. Bijna tweeduizend jaar reeds maakt het in ononderbroken continuïteit deel uit van de geschiedenis van de christenheid en van de wereld, en als het waar is dat ideeën de wereld beheersen, dan is reeds a priori de invloed van het pausdom moeilijk te onderschatten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Veghel
7x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 jan '26
Advertentienummer: m2352335713