Kenmerken

Auteur
Birgit Pouplier
Conditie
Nieuw
Productnummer (ISBN)
9789081483889
Jaar (oorspr.)
2012

Beschrijving

Gratis verzending vanaf € 30,00 aan boeken! Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 14.00 uur.


Kijk op Roelants.nl voor de actuele voorraad en levertijd!


Boekgegevens:
Titel: Tussenspel
Auteur: Birgit Pouplier
Uitgever: Palmslag VOF
Bindwijze: Paperback
ISBN: 9789081483889
Pagina's: 290
Taal: Nederlands
Conditie: Nieuw

Flaptekst

Denemarken, de jaren zestig. Ondanks dat ze een aangenaam leven leidt als journalist en vertaalster en gelukkig getrouwd is met de chirurg Torsten Hammer, gaat Krista gebukt onder verdriet en schuldgevoel. Ineens wordt de vraag actueel of ze haar verleden en heden achter zich moet laten. Maar vooral hoe ze dat moet doen, om zo als een gelukkiger mens de toekomst in te kunnen gaan.In de hoop om uit haar doelloze situatie te ontsnappen, reist ze naar IJsland om haar jeugdvriendin Stefania te bezoeken. Daar ontmoet ze de bekende schilder Kiljan Kjartansson. In het desolate en dramatische landschap van IJsland bestaan slechts deze twee mensen en hun hartstocht voor elkaar. Maar Krista moet terug naar huis. Wat zal ze doen? Bij Torsten en hun drie kinderen blijven of alle schepen achter zich verbranden en een nieuw leven met Kiljan beginnen? En welk geheim draagt ze bij zich waardoor ze zo depressief is geworden?In een boeiend panorama, waarin heden en verleden elkaar afwisselen, voert de psychologische roman Tussenspel de lezer van IJsland naar Kopenhagen en Bornholm en van Afrika naar Hollywood. Ingewikkelde chirurgische operaties door Torsten worden met even- veel deskundigheid en inlevingsvermogen beschreven als situaties uit Krista's gezinsleven. De gelaagdheid die beide werelden met zich meebrengen geeft het boek een realistisch, maar ook confronterend karakter. Tussenspel is in dat opzicht meer dan alles een boek dat gaat over de rafelranden van de liefde.De Deense auteur Birgit Pouplier (1925) begon haar carrière als toneelspeelster en volgde een opleiding aan de toneelschool van het Koninklijk Theater in Kopenhagen. Van Pouplier verschenen eerder: Lisinka (1996), De zwarte roos (1999) en Siggi (2006). Daarnaast schreef ze novellen, kinder- en jeugdboeken en series voor de Deense radio en tv.


Direct afhalen?

Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?

Voorradige boeken besteld van maandag t/m vrijdag voor 14.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.

Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 jun '26
Advertentienummer: a1527728473